Atostogautojų pageidavimai viršijo paklausą

Įpusėjus liepai tarptautinis kelionių organizatorius TEZ TOUR skelbiasi pardavęs jau virš 70 proc. viso vasaros sezono kelionių ir dėl didžiulės paklausos ketina pasiūlyti papildomus skrydžius į lietuvių ypač mėgstamą Kretos salą. Tikimasi, kad rudenėjant kelionėmis į Europos kurortus susidomės tiek jaunimas, šeimos su mažais vaikais, tiek visi, pritrūkę vasaros atostogų.

„Šiemet vasaros pardavimai vyksta ypač sklandžiai, lietuviai aktyviai įsigyja keliones visomis mūsų siūlomomis kryptimis. Pernai metų tą patį laikotarpį jau lenkiame 17 procentų. Populiariausia, kaip ir kelerius pastaruosius metus, – Turkija. Į ją pardavėme daugiau kaip 80 proc. suplanuotų kelionių“, – kalbėjo TEZ TOUR Viešųjų ryšių ir rinkodaros skyriaus vadovė Inga Aukštuolytė.

„Įvertinus sėkmingai vykstančius vasaros sezono pardavimus ir kylantį kelionių į Kretą deficitą, poilsiautojams siūlome net 6 papildomus skrydžius į šią salą. Jie bus vykdomi šeštadieniais nuo rugsėjo 14 d. imtinai“, – sakė kelionių organizatoriaus atstovė. 2012 m. pabaigoje TEZ TOUR užsakymu „Spinter“ atlikto rinkos tyrimo dėl atostogų prioritetų duomenimis, Graikija į geidžiamiausių atostogų šalių dešimtuką kasmet patenka jau nuo 2009-ųjų.

Pasak turizmo specialistų, į Kretos salą rudenėjant dažniau vyksta romantiško poilsio ieškančios poros, jaunimas, taip pat senjorai ir mažamečių vaikų turinčios šeimos, mat sušvelnėja temperatūra (saloje būna labai šilta, bet jau ne vasariškai karšta) ir prasideda vaisių derlius.

„Nors oras rugsėjį ar spalį Kretoje būna gaivesnis nei vasarą, salą skalaujančios net 4 jūros būna gerokai įšilusios, o vėjai būna švelnūs. Visa Graikija tokiu metu jau džiaugiasi vaisių derliumi, todėl mūsų poilsiautojai Kretoje gali mėgautis tikra bobų vasara. Tai galimybė atostogomis ypač geromis sąlygomis pasidžiaugti visiems, kurie vasarą to negalėjo padaryti, mat kurortuose nukrenta paslaugų kainos ir kiek sumažėja žmonių“, – atostogų rudenį privalumus vardijo I. Aukštuolytė.

Minėto rinkos tyrimo duomenimis, bendrovei TEZ TOUR savo atostogas patiki net 27 proc. apklaustų poilsiautojų. Jie nurodė, kad jų apsisprendimą labiausiai lemia ankstesnė teigiama atostogų su šiuo kelionių organizatoriumi patirtis.

Apie TEZ TOUR:

Tarptautinis kelionių organizatorius TEZ TOUR, savo veiklą pradėjęs 1994 m., šiandien vienija net 29 tarptautines kompanijas ir patenka į pagrindinių Europos kelionių organizatorių, tokių kaip „Tui“, „Thomas Cook“ bei „Thompson“, penketuką.TEZ TOUR kompanijai taip pat priklauso turistų puikiai įvertinti ir pamėgti „Amara“ tinko viešbučiai Turkijos kurortuose bei šalia Antalijos krantų plaukiojanti didžiulė jachta „Antalian“. Tarptautinei kompanijai TEZ TOUR priklausantis TEZ TOUR LIETUVA šiemet švenčia veiklos dešimtmetį. Per veiklos metus TEZ TOUR Lietuvoje išskraidino apie pusę milijono turistų, o visas holdingas vien pernai atostogauti išlydėjo du milijonus turistų. Vasaros sezonu TEZ TOUR iš Lietuvos skraidina į Turkijos, Graikijos (Kretos, Rodo), Ispanijos (žemyno, Maljorkos), Bulgarijos kurortus, žiemą kelionės vykdomos į Tenerifę, Egiptą, Tailandą bei Austrijos ir Italijos slidinėjimo kurortus.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2023 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2023 1st-studio.com

 
Total Timed::0.22205687sec.