airBaltic kuria skrydžių bazę Oulu Suomijoje

Oro bendrovė airBaltic užbaigė derybas su Suomijos oro uostais ir paskelbė atidaranti naują skrydžių bazę Oulu. Šiuo metu airBaltic savo bazes, iš kurių vykdo skrydžius, yra įkūrusi Vilniuje, Rygoje ir Taline.

airBaltic prezidentas Bertoltas Flickas teigė, kad oro bendrovė iš Oulu vykdo skrydžius keturiomis kryptimis ir yra labai patenkinta rezultatais. «Miestas ir verslas labai aktyviai komunikuoja savo «Arkties vartų» viziją. Glaudžiai dirbame su Oulu oro uostu, kad ateityje išplėtotume skrydžių tinklą», - sakė B. Flickas.

airBaltic siūlo keturias skrydžių kryptis iš Oulu – į Rygą, Turku, Stokholmą (vasaromis) ir Taliną (vasaromis). Įkūrusi bazę, airBaltic ateityje ketina vykdyti skrydžius iš šio Suomijos miesto 10-15 tiesioginių krypčių.

Suomijoje oro bendrovė siūlo skrydžius iš ir į 10 oro uostų: Helsinkio, Oulu, Lappeenranta, Turku, Tamperės, Vaasa, Kuusamo, Kuopio, Rovaniemi and Kittila.

Oulu, esantis Šiaurės Vakarų Suomijoje, yra antras pagal užimtumą oro uostas Suomijoje, siūlantis reguliarius reisus 6 kryptimis: į Rygą, Turku, Tamperę, Stokholmą, Taliną ir Helsinkį, taip pat 250 užsakomųjų skrydžių per metus. Kasmet per šį oro uostą skrenda vidutiniškai 700 000 keleivių. Šiuo metu Oulu oro uoste vykdoma plėtros programa, dvigubai padidinsianti keleivių aptarnavimo mastus. Oulu yra vienas svarbiausių Suomijos verslo, tyrimų ir mokslo centrų ir didžiausias Šiaurės Skandinavijoje.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?

PALAIKYMO

 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2022 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2022 1st-studio.com

 
Total Timed::0.61445999sec.