Vilniaus oro uostas pradeda vasaros sezoną

Tarptautiniame Vilniaus oro uoste (TVOU) nuo balandžio įsigaliojo naujas vasaros sezono reguliariųjų skrydžių tvarkaraštis. Jame nemažai naujų krypčių ir oro vežėjų. Vasarą iš Vilniaus bus galima nuskristi į 41 oro uostą. Šis tvarkaraštis galios iki spalio 27 dienos.

Vasaros sezoną Vilniaus oro uostas pasitinka 6 naujomis kryptimis: į Alesundą ir Trondheimą („Wizz Air“), Diuseldorfą/Weezą ir Chaniją („Ryanair“), Stambulą („Turkish Airlines“), Stokholmą (SAS).

Į Alesundą ir Trondheimą „Wizz Air“ skraidins 2 kartus per savaitę. Diuseldorfą su „Ryanair“ bus galima pasiekti 3 kartus per savaitę, Kretos salos miestą Chaniją – trečiadieniais. Į Stambulą „Turkish Airlines“ nuo birželio 11 d. planuoja skristi 3 kartus per savaitę. SAS į Švedijos sostinę skraidinas 6 kartus per savaitę – kasdien išskyrus šeštadienius.

Oro uoste darbą pradeda ir nauji vežėjai: „Turkish Airlines“ (Stambulas), „UTair Ukraine“ (Kijevas Žulianų oro uostas) ir „Ukrainian International Airlines“ (Kijevas Borispolis).

Į Ukrainą šį sezoną skraidins net 3 vežėjai („UTair Ukraine“, „Wizz Air“ ir „Ukrainian International Airlines“). Sostinės Kijevo Borispolio oro uostas nuo šiol bus pasiekiamas kasdien, Žuljanų – 4 kartus per savaitę.
„Wizz Air“ stiprina Norvegijos kryptį – oro bendrovė skraidina į 5 šios šalies miestus (Oslą, Stavangerį, Alesundą, Trondheimą ir Bergeną). „Ryanair“, „Norwegian Air Shuttle“ ir „Wizz Air“ skraidina į visus 3 Oslo oro uostus.

„Sezoniškumas labai jaučiamas oro uostų veikloje, o šiltasis metų laikas – būtent tas periodas, kai žmonės ypač daug keliauja, todėl neabejoju, kad vasaros sezonas į Vilniaus oro uostą atneš dar daugiau gyvybės, juolab kad čia daugėja ir vežėjų, ir skrydžių“, - sako susisiekimo ministras Rimantas Sinkevičius.

Vasaros sezono metu reguliarieji skrydžiai iš Vilniaus vykdomi 33 kryptimis į 41 oro uostą 20-yje šalių. Vilniaus oro uoste dirba 17 reguliariųjų oro vežėjų.

„Šį vasaros sezoną Vilniaus oro uoste nemažai naujienų – naujų krypčių ir vežėjų. Atsirado ne tik atostogų metu mėgstamų krypčių į Chaniją ar Norvegijos kurortus. Stipriai „dengiama“ Ukraina, Norvegija, atsirado galimybė nuskristi į tankiai apgyvendintą, netoli Nyderlandų sienos esantį Diuseldorfą/Weezą, atnaujintas susisiekimas su Stokholmu“, –naujienas apžvelgia l. e. TVOU generalinio direktoriaus pareigas Darius Okunevičius.

Naują skrydžių tvarkaraštį galite rasti: http://vno.lt/lt/tvarkarastis/pusmetinis-tvarkarastis/

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?

PALAIKYMO

 
Poilsiavimo ir kelionių pasiūlymai:
AIJA VĪTOLIŅA & TANGO SIN QUINTO ATTA Centre
В концерте прозвучат от популярных произведений танго до совершенно незнакомых, но | Žiūrėti daugiau

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2022 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2022 1st-studio.com

 
Total Timed::0.14572191sec.