«Air Lituanica» vasaros skrydžių žemėlapis pasipildys Bilundo kryptimi

Oro linijų bendrovė „Air Lituanica“ prie vasaros sezono skrydžių tvarkaraščio prideda dar vieną kryptį – į Danijos miestą Bilundą. Ir tai bus 9-asis Europos miestas, kurį bus galima pasiekti iš Vilniaus oro uosto vasarą su „Air Lituanica“.

„Pastaruoju metu Danijos turistų skaičius Lietuvoje neaugo, todėl tikimės, kad nauji, triskart per savaitę vykdomi skrydžiai suteiks danams daugiau galimybių aplankyti Lietuvą trumpoms atostogoms ar ilgesniems savaitgaliams ir atrasti puikius mūsų šalies turizmo objektus. Daugiausia danų sulaukiame gegužės-rugsėjo mėnesiais, tad naujų skrydžių startas – pačiu laiku,“ – sako Valstybinio turizmo departamento direktorė dr. Raimonda Balnienė.

„Air Lituanica“ komercijos direktoriaus Simono Bartkaus teigimu, Bilundo kryptimi bus užpildyta Lietuvos susisiekimo su visa Vakarų Danija spraga: „Bilundas yra centrinėje šalies dalyje, iš jo patogu pasiekti antrą pagal dydį Danijos miestą Orhusą, taip pat Odensę ir Olborgą – trečią ir ketvirtą pagal dydį Danijos miestus. Ketiname per vasarą nauju maršrutu pervežti 4000 keleivių ir sustiprinti abiejų šalių turizmo bei verslo ryšius.“

S. Bartkus priduria, kad aplink Bilundo oro uostą (angl. Billund Airport) gyvena 2,6 mln. gyventojų, oro uostas vykdo daugiau nei 60 tarptautinių maršrutų, tad drąsiai save vadina Vakarų Danijos tarptautiniu oro uostu. Turistams Bilundas taip pat yra žinomas dėl jame veikiančio „Legolendo“ – didžiulės vaikų pramogų oazės.

Nuo birželio 16 d. iki rugpjūčio 28 d. iš Vilniaus oro uosto skrydžiai į Bilundo oro uostą Danijoje bus vykdomi tris kartus per savaitę. Pirmadieniais ir ketvirtadieniais išskridimo laikas iš Vilniaus – 18 val. 15 min., o šeštadieniais – 9 val. 50 min. Skrydžio trukmė 1 val. 45 min.

„Air Lituanica“ vasaros skrydžių tvarkaraštį papildys trimis naujais miestais – Danijos miestu Bilundu ir Švedijos miestais Geteborgu bei Malme. Prekyba bilietai prasidės šiandien, bilietų kainos nuo 99 Lt.

Taip pat „Air Lituanica“ iš Vilniaus oro uosto skrenda į Berlyną, Briuselį, Prahą, Miuncheną, Paryžių ir Taliną. Skrydžiai yra vykdomi dviem orlaiviais – 86 vietų „Embraer 175“ ir 50 vietų „CRJ 200“.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?

PALAIKYMO

 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2021 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2021 1st-studio.com

 
Total Timed::0.31492615sec.