Ką vertėtų žinoti vykstant į pirmąją kruizinę kelionę

Kelionė kruiziniu laivu daug kuo skiriasi nuo įprastų kelionių sausumoje. Tiems, kurie ruošiasi pirmą kartą vykti į kruiznę kelionę, vertėtų labiau pasidomėti kelionės pobūdžiu bei taisyklėmis.

Denio bilietas: asmens tapatybės dokumentas ir mokėjimo priemonė. Denio bilietai kainuoja tiek pat, kiek sėdimos vietos kelto išvykimo metu. Tiesa, šie bilietai parduodami tik tuo atveju, jei visos kruizinės kelionės vietos yra išpirktos. Bilietai parduodami tik uostuose likus kelioms valandoms iki kelto išvykimo. Teigiama, kad daug bilietų išperka paskutinę minutę, tad denio bilietai išsprendžia žmonių, negaunančių įprastų bilietų į keltą, problemą.

Pasas: jis pateikiamas kruizinės kelionės pradžioje ir atgaunamas atgal tik kruizinės kelionės pabaigoje.

Vienišų žmonių vakarai: beveik kiekviename kruiziniame laive keliauja vienišų žmonių. Būtent jiems skiriami vienišų žmonių vakarai. Tai ne „piršlybos”, tai tik galimybė iš arčiau susipažinti su bendrakeleiviais.

Rezervuota stalo vieta: daugelis kruizinių laivų atsisako bufetų ir maistą tiekia ant stalų. Jei visgi esate nepatenkintas savo sėdima vieta, galite tai pasakyti padavėjai. Kruizinio laivo personalas jums pasiūlys kitus sėdėjimo variantus.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?

PALAIKYMO

 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2022 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2022 1st-studio.com

 
Total Timed::0.10864997sec.