Apdovanotas SIXT Baltijos šalių padalinys

Berlyne vykusioje Europos mobilumo paslaugų teikėjo SIXT metinėje konferencijoje už pasiekimus vystant išperkamąją automobilių nuomą ir vykdant rinkodarą buvo apdovanotas SIXT Baltijos šalių padalinys. Suvažiavimo metu taip pat paskelbti SIXT 2012-ųjų pasaulinės plėtros planai.

„Kitais metais, tokio paties suvažiavimo Miunchene metu, SIXT švęs savo šimto metų sukaktį. Skaičius šalių, kur veikia SIXT padaliniai, ir toliau auga. Tai patvirtina, kad bendrovė plečiasi pasauliniu mastu ir įgyvendina siekį tapti pasauline kompanija. Plėsdamiesi išlaikysime SIXT savo srities inovacijų lyderio statusą ir nustatysime naujus pasaulinius standartus“, – sakė „SIXT International“ vyresnioji vykdomoji viceprezidentė Regine Sixt.

SIXT atstovams Baltijos šalyse atiteko SIXT grupės apdovanojimas už pasiekimus išperkamosios nuomos srityje ir rinkodaroje. Pirmoji vieta rinkodaros kategorijoje Baltijos šalių padaliniui atiteko už sėkmingiausią bendrovės identitetą atitinkančią spausdintą reklamą. Tuo tarpu pirmąją vietą automobilių nuomos srityje Baltijos komanda iškovojo už sėkmingą išperkamosios automobilių nuomos kontraktų įvedimą, motyvaciją ir inovatyvias idėjas tolimesnei plėtrai.

SIXT Baltijos šalių padalinio darbas buvo įvertintas jau ne pirmą kartą. Praėjusiais metais SIXT Baltijos šalių atstovai laimėjo apdovanojimą už sėkmingą veiklos startą 2010-aisias.

SIXT pėdsakas ryškus ir socialinės atsakomybės srityje. „SIXT International“ vyresniosios vykdomosios viceprezidentės Regine Sixt inicijuota programa „Drying little tears“, kuri padeda vaikams, sergantiems vėžiu, bus vykdoma visose 105 šalyse, kuriose veikia SIXT. Programa buvo pradėta 2000-aisiais Miunchene ir yra įgyvendinama savanorystės pagrindais. Šiemet ji startuos ir mūsų šalyje.

Renginyje pristatyti SIXT veiklos rezultatai ir tolimesnė plėtra. 2011-ųjų pradžioje bendrovė pradėjo veiklą Jungtinėse Amerikos Valstijose, o metų pabaigoje paaiškėjo, kad SIXT rezultatai čia pranoko lūkesčius. Praėjusių metų pabaigoje buvo atidarytos kelios atstovybės Lotynų Amerikoje ir Karibų salose, o 2012-aisias SIXT ketina ir toliau plėstis Afrikos ir Azijos žemynų šalyse. Planuojama, kad iki šių metų vidurio SIXT atstovybės veiks 11-oje Azijos šalių.

Suvažiavimo metu taip pat buvo pranešta, kad SIXT tapo išskirtiniu vokiečių kino ir televizijos prodiuserių partneriu, siūlančiu kokybiškas automobilių nuomos paslaugas Vokietijos filmų ir televizijos asociacijos nariams.

Apie „SIXT Lietuva“. „SIXT Lietuva“ buvo įkurta 2010 m. birželį, automobilių parko valdymo bendrovei „Transporent“ tapus „Sixt Rent a Car“ ir „Sixt Leasing“ franšizės partneriu Baltijos šalyse. Bendrovė siūlo automobilių išperkamosios nuomos paslaugas, taip pat kitas su transporto priemonių parkų valdymu susijusias paslaugas pirmaujančioms Baltijos šalių įmonėms daugiau nei septynerius metus. Daugiau informacijos apie bendrovę rasite www.sixt.lt.

 

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?

PALAIKYMO

 


SIXT Latvija
,

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2023 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2023 1st-studio.com

 
Total Timed::0.08236408sec.