Pažintinio žygio-žaidimo „Mototurizmo ralis 2014” finišas bus Birštone

„Man reikia tavęs ir tavo motociklo“ – energingu šūkiu pradedama registracija į pažintinį žygį-žaidimą po Lietuvą „Mototurizmo ralis 2014“. Visų tipų motociklų vairuotojams skirtas ir jau ketvirtus metus organizuojamas renginys vyks rugpjūčio 23–24 dienomis.
„Renginio data pasirinkta ne atsitiktinai. Tai Baltijos kelio diena. Kodėl jos neprisiminti keliaujant motociklais ir pažįstant Lietuvą su azartu?“, – sako renginio idėjos autorius Paulius Albertavičius.
Pasak renginio organizatoriaus Dmitrij Ritchik, „Mototurizmo ralis“ nėra sportininkų lenktynės. Čia kiekvienas gali dalyvauti – tiek pradedantis, tiek patyręs motociklų vairuotojas. Net keleiviai yra lygiaverčiai komandos nariai.
„Jeigu ką tik įsigijote motociklą, tai puiki proga išbandyti vieną įspūdingiausių ir kartu pasaulyje populiariausių motociklinių veiklų – keliones motociklu, mototurizmą. O kokia kelionė be nuotykių ir netikėtai atrastų vietų? Todėl paruošėme ne po vieną raziną ir staigmeną. Beje, tarp jų bus ir keletas objektų, parekomenduotų Lietuvos Kultūros paveldo departamento ekspertų“, – sako Dmitrij Ritchik.
„Visus noriu paraginti užsiregistruoti, nes dalyvauti labai paprasta – užtenka turėti motociklą. Pagaliau žiūrovo pozicijas galima iškeisti į buvimą įvykių, veiksmo centre“, – kviečia organizatorius Mark Dolgov.
Iškilmingas renginio finišas vyks nuostabaus grožio Birštone.
Nuotykinis renginio „Mototurizmo ralis“ formatas ypatingai patiks tiems, kurie nori praleisti pažintinį, bet nenuobodų pusdienį. Starto vieta neribojama. Tai gali būti namai, viešbutis ar draugų sodyba. Tereikia žaidimo rytą dalyviams parsisiųsti organizatorių paruoštas užduotis iš oficialaus renginio puslapio www.mototourism-rally.lt. O tuomet belieka susiplanuoti maršrutą, kuris komandoms atneš kuo daugiau prizinių taškų.
Renginį organizuoja Motociklų turizmo komisija prie Lietuvos motociklų sporto federacijos (LMSF).
Daugiau informacijos renginio oficialiame puslapyje: http://www.mototourism-rally.lt/

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?

PALAIKYMO

 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::0.30448294sec.