Su nuolaidų kortele į Čekiją

Daug Čekijos regionų ir miestų siūlo turistams svečio nuolaidų korteles!

Jų savininkai gali pasinaudoti pigesniais arba net nemokamais įėjimais į muziejus, galerijas, pilis, rūmus bei nuolaidomis apgyvendinimui, į restoranus, sveikatingumo centrus, vandens parkus ir kitas pramogas visai šeimai.

Taigi verta, prieš išvykstant į Čekijos Respubliką, patikrinti aplankančio regiono svetainėje ar galėsime pasinaudoti svečio kortelės nuolaidomis.

Mes rekomenduojame pvz.:

Olomouc Region Card www.olomoucregioncard.cz

Beskydy Card www.beskydycard.cz

Jeseníky Region Card www.jesenikyregioncard.cz

Harrachov Card www.harrachovcard.cz/index.php/cs

Karta Rokytnice Plus www.rokytniceplus.cz/en/

Pec pod Sněžkou Card www.pecpodsnezkou.cz/karta-hosta

Orlické Hory Card  orlickakarta.cz

Český ráj Region Card www.cesky-raj.info/cs/region-cesky-raj/regionalni-karta-hosta

Těšínské Slezsko Region Card www.tscard.cz

Jizerky Card www.jizerske-hory.cz/en/host-card

Lipno Card www.lipno.info/lipnocard.html

Prague Card www.praguecard.com/index.php?lang=cz

Český Krumlov Card
www.ckrumlov.info/docs/cz/CK_CARD_20131205152059.xml

Karlovy Vary Card www.kvcard.cz/cz/karlovy-vary-city-card



Daugiau informacijos: www.czechtourism.com

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 

Par mums | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Vakances | Prakse studentiem | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2018 www.turismabizness.de | Design & maintenance © 2000 - 2018 1st-studio.com

 
Total Timed::0.49313283sec.