Nuo Londono iki Pekino tik dvi dienos

Kinija planuoja sukurti naują gretojo traukinio liniją, kuri keleivius iš Pekino į Londoną nugebens per dvi dienas. Fantastika?

Dar 19 šimtmečio pabaigoje britų džentelmenai, kuriems kilo idėja per 80 dienų apiplaukti pasaulį, susiruošė iš Londono per Indijos Bombėjų nuvykti į Kiniją. Būtent todėl naujasis greitųjų geležinkelių maršrutas tiesiogiai vyks iš Londone į Pekiną. Kinai planuoja, kad maršrutas per Artimuosius Rytus, Pakistaną ir Indiją truks dvi dienas.

Kitas planuojamas maršrutas ­- Pekinas-Maskva-Berlynas. Planuojami ir kiti maršrutai, pavyzdžiai, maršrutai į Pietryčių Aziją.

Reikia pripažinti, kad šiuo metu Kinija yra pasaulio lyderė greitųjų traukinių srityje. Šalis iki 2020 metų tikisi įrengti 16 000 kilometrų ilgio geležinkelio tinklą, kuris suvienys visus didžiausius Kinijos mietus. Nutiesta 6500 kilometrų kelio. Nors Kinijos greitieji traukiniai yra gaminami Kinijoje, bet kai kurią techniką gamina Siemens ir Kawasaki.

Briuselis Pekino planus vertina skeptiškai. Jau ir dabar greitųjų maršrutų plėtra susiduria su daug kliūčių, tokiomis kaip tarptautinis leidimas, kurio išdavimas pareikalauja daug laiko.

 

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 03.10.2025 - 17.10.2025 ROCK 'N' ROLL Party ar grupu "Zuši"! Baltic Beach Hotel & SPA
“Zuši” atgriežas! Enerģisks koncerts, ballīte un diskotēka līdz rītam – mūzika, dejas un emociju vilnis, ko nedrīkst palaist garām! | Skatīt vairāk
no 20 EUR
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 10.10.2025 - 16.10.2025 Pasākumi Augšdaugavas novadā 10.10.–16.10. TAKA
Aicinām baudīt rudens noskaņu kādā no Augšdaugavas novada pasākumiem. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 16.09.2025 - 20.10.2025 Ceļotāju vakcinācija Republikas laukuma klīnika
Ceļotāju vakcinācija ir būtisks solis, lai nodrošinātu drošu un veselīgu ceļojumu. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 08.10.2025 - 14.10.2025 Ģertrūdes ielas teātra izrāde Valmierā Valmieras novada Tūrisma pārvalde
13.oktobrī plkst. 13.00 aicinām uz vizuālā teātra izrādi “Gadalaiki. Faux Pas” Valmieras Kultūras centrā. | Skatīt vairāk
12 EUR

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::0.77635908sec.