Išpirkti visi bilietai į Titaniko atminimui skirtą kruizą

1912 m. balandžio 14 d. Anlanto vandenyne nuskendusio kelioninio laivo Titaniko tragedija ilgam įsirėžė į istoriją bei žmonių atmintį. Lygiai po šimto metų nuo katastrofos Atlanto vandenyne suplanuota kruizo Titanic Memorial Cruise kelionė liūdnajai sukakčiai paminėti. Bilietai į laivą išpirkti jau prieš pusantrų metų.

Mintis suorganizuoti tokią kelionę ir taip dar kartą priminti pasauliui apie tragediją kilo britų kelionių agentūrai Miles Morgan Travel. Kruizinis laivas MS Balmoral, besileisiantis į kelionę, pastatytas 1988 m. Jame yra vietos 1340 keleiviams.

Laivas kelionę pradės kaip ir garsusis Titanikas – nuo Sauthemptono. Tuomet per Atlanto vandedynu po 20 parų pasieks Niujorko uostą , kurio taip ir neišvydo Titanikas. Naktį iš balandžio 14 į 15 dieną, laivas pasieks tą vandenyno vietą, kurioje nuskendo Titanikas. Planuojama, kad MS Balmoral bus pasimelsta už žmones, nuskendusius prieš šimtą metų.

Kruizo bilietus nusipirko daugiausiai britai bei amerikiečiai. Maždaug 30 keleivių yra Titaniko katastrofą išgyvenusių žmonių palikuonys.


KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 30.09.2025 - 06.10.2025 Jaunais gads Tenerifē! Atlantic Travel
Ar izlidošanu 27/12 uz 7 naktīm | Skatīt vairāk
no 1484 EUR
Ēgipte - pārdošana rit pilnā sparā! Estravel Latvia
Šarm-el-Šeiha vai Hurgada? Sezona sākas jau okrobrī! Piedāvājumi ģimenēm un ceļojot divatā // plašs viesīcu klāsts // Elastīgi datumi | Skatīt vairāk
no 479 EUR
Liepājas koncertzāles jubilejas festivāls Liepājas reģiona TIB
11. oktobrī ar mūziku no Mali sāksies Liepājas koncertzāles jubilejas festivāls. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::4.49911308sec.