Ispanijos paplūdimiuose poilsiautojams nerimą kelia medūzos

Viduržemio jūros pakrantėje, besidriekiančioje palei Ispaniją, šimtus poilsiautojų sužeidė medūzos. Per praėjusią savaitę dėl medūzų apdeginimų pagalbos kreipėsi 700 žmonių, o rugpjūčio 10 dieną Kosta Blankos paplūdimyje – net 380 žmonių.

Agresyviosios medūzos, kurių koncentracija Ispanijos pakrantėse kartais būna didelė, yra šviesios ir permatomos, todėl, nepaisant didelio jų skaičiaus, turistams sunku jas pastebėti. Šiuo metu medūzų Ispanijos pakrantėje sumažėjo, tačiau poilsiautojai budrumo vis vien neturėtų prarasti.

Ispanijos jūrų biologai teigia, kad šiemet Ispanijos paplūdimiuose medūzų yra mažiau nei įprasta. Labiausiai pasisekė Katalonijos ir Balearų salų paplūdimiuose poilsiaujantiems žmonėms, kadangi čia medūzų šiemet yra visai mažai.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 30.10.2025 - 30.11.2025 Slutišķu sādža Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Slutišķu ciems ir autentiska apdzīvota sādža, kur apmeklētāji var iepazīties ar unikālām Latgales vecticībnieku kultūras un sadzīves | Skatīt vairāk
Labdarības koncerts “Eņģeļi pār Latviju” Valmieras novada Tūrisma pārvalde
7. decembrī plkst. 14.00 Strenču Kultūras centrā norisināsies labdarības koncerts “Eņģeļi pār Latviju”. | Skatīt vairāk
Bebrenes dzirnavas Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Bebrenes muižas apbūves teritorijas ciešā tuvumā, turpat pie muižas mūra žoga ir saglabājusies dzirnavu ēka ar dzirnavnieka dzīvojamo māju blakus. | Skatīt vairāk
Tez Tour
NEDĒĻAS LASĪTĀKAIS
Populārakie piedāvājumi
APMEKLĒTĀKIE UZŅĒMUMI
Baltijas tūrisma objekti

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::1.8190999sec.