Viešbučio šeimininkas nuteistas už slaptą savo svečių stebėjimą

IA „Novoteka” praneša, kad vienai turistei, savo atostogas leidusiai Škotijoje, pavyko atskleisti nusikalstamą vieno viešbučio savininko veiklą, kuris slapta stebėjo savo klientus. Paaiškėjo, kad visame viešbutyje buvo įrengtos slaptos vaizdo kameros, kuriomis savininkas galėjo matyti, ką veikia viešbučio svečiai.

67 metų amžiaus Džeimsas Stratonas ne tik stebėjo, ką daro jo klientai, bet ir įsibraudavo į jų kambarius – kartą viešbučio savininkas iš kambario išvijo homoseksualų porelę, kadangi negalėjo pakęsti netradicinės seksualinės orientacijos žmonių savo viešbutyje. Apie jų netradicinę orientaciją jis, žinoma, galėjo sužinoti tik vaizdo kamerų pagalba.

Stratonui teko stoti prieš teismą. Kaltinamasis savo kaltę pripažino. Stratono veiksmai įvertinti kaip lengvas chuliganizmas ir kišimasis į asmeninį gyvenimą. Išaiškėjo, kad viešbučio šeimininkas savo svečius pro slaptas vaizdo kameras stebėjo ištisus ketverius metus.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu


 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 15.11.2025 - 18.11.2025 Svētku balle Kocēnu Kultūras namā Valmieras novada Tūrisma pārvalde
17. novembrī plkst. 21.00 aicinām uz svētku balli Kocēnu Kultūras namā. Par lustīgu noskaņojumu rūpēsies grupa “Ballīšu orķestris”! | Skatīt vairāk
10 EUR
Vaboles muižas parks Augšdaugavas novada Tūrisma nodaļa
Vaboles parks ir veidots kā ainavu jeb angļu stila grāfu Plāteru-Zībergu pusmuižas parks (19. gs.). | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::6.17308021sec.