Vlada Musvydaitė atskleidė paprastą receptą pagerinti fizinį pasirengimą

Šylant orams vis daugiau girdime apie organizuojamus pėsčiųjų žygius. Kai kam 15 tūkst. žingsnių gali pasirodyti neįveikiama užduotis, tačiau į festivalio „Sveika, Neringa!“ pėsčiųjų žygį kviečianti sveikatingumo motyvatorė Vlada Musvydaitė atskleidžia, kad pasiruošti tokiam iššūkiui – labai paprasta.
„Tokie pėsčiųjų žygiai, kaip birželio 9 d. vyksiantis Nidoje, tikrai nėra sudėtingi. Aš pati jame eisiu su savo vaikais, planuoja atkeliauti ir tėveliai. 15 tūkst. žingsnių – lengvai įveikiamas atstumas bet kokio fizinio pasiruošimo žmonėms. Jei jaučiate šiokį tokį jaudulį, iššūkiui pasiruošti galite labai paprastai“, – šypsosi žygio organizatorė.
 „Visų pirma, reikėtų įprasti bent 15 min. pasivaikščioti prieš miegą. Antra taisyklė – atsisakyti lifto. Trečioji – į parduotuvę keliauti pėsčiomis, ne automobiliu. Sutaupysite ir kuro, ir pinigų – juk niekam nesinori namo tempti sunkaus pirkinių maišelio. Net neįsivaizduojate, kaip 30 minučių aktyvaus laisvalaikio – ėjimo – gali pakeisti jūsų kasdienę savijautą. Negana to, ir pėsčiųjų žygiui būsite pasiruošę su kaupu“, – paprastą receptą atskleidė V. Musvydaitė.
„Esu tikra, kad tokių žygių esmė – ne nugalėti ar įveikti didžiausią atstumą. Kas kartą pastebiu, kad žygio pradžioje kaprizus rodę vaikai vėliau patys klausinėja apie supančią gamtą, vyresnio amžiaus žmonės atsipalaiduoja, džiaugiasi laiku, kurį gali praleisti su artimaisiais. Juk tai puiki proga pasidalyti smagiausiomis akimirkomis, o Nidoje – ir nuostabiai gražiais vaizdais. Svarbiausia – atsipalaiduoti, niekur neskubėti ir džiaugtis kiekvienu žingsneliu“, – pasakoja sveikatingumo motyvatorė.
Birželio 9 d. ėjimo žygio dalyviai galės eiti virtualia trasa ir žingsnius skaičiuoti su mobilia programėle  „#walk15”. Šioje programėlėje jau galima rasti net 9 virtualias trasas. V. Musvydaitė teigia, kad trasa eis šiaurinėje Nidos dalyje: „Iš pradžių dalyviai žygiuos šalia marių ir aplankys Nidos oro uostą. Eidami galės stebėti paukščius tam pastatytuose stebėjimo bokšteliuose. Toliau trasa vingiuos per pušyną, visi lips į kalvą, nuo kurios atsivers nuostabi marių ir jūros panorama.“
Birželio 8-10 dienomis Nidoje vyksiantis vasaros sezono atidarymo festivalis „Sveika, Neringa!“ kviečia šeimas iš visos Lietuvos savaitgalį praleisti sveikai ir linksmai. Daugybė sporto rungčių, į kurias galima registruotis www.sveikaneringa.lt , visai šeimai pritaikytų pramogų ir žinomiausių Lietuvos atlikėjų koncertai jau trečius metus iš eilės į Nidą sutraukia norinčius vasarą pradėti įsimintinai.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2022 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2022 1st-studio.com

 
Total Timed::0.15629315sec.