Tez Tour pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Turkish Airlines

Nuo šiol kelionių paketus perkantys poilsiautojai galės rinktis iš daugiau oro vežėjų paslaugų – tarptautinis kelionių organizatorius „Tez Tour“ pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Europoje viena didžiausių skrydžių kompanijų „Turkish Airlines“ („Anadolu JET“).
Pirmieji „Tez Tour“ poilsiautojai iš Tarptautinio Vilniaus oro uosto užsakomaisiais skrydžiais vyks paklausiausia vasaros kelionių kryptimi – į Turkiją. Kol kas „Turkish Airlines“ poilsiautojus užsakomaisiais skrydžiais skraidins kartą per savaitę, šeštadieniais. Iš Vilniaus oro uosto į Turkijos kurortus skraidys 188 vietų orlaivis „Boeing 737-800“.
Pasirašyta pirmine sutartimi, keleiviams iš Lietuvos rezervuota daugiau nei 3500 vietų.
Šiemet 15 metų veiklos sukaktį minintis „Tez Tour“ savo pirmąsias vasaros poilsines keliones organizavo būtent į Turkiją, tad su Turkijos kompanija pasirašyta sutartis taip pat įgyja ir simbolinę prasmę.  
„Tez Tour“ poilsiautojus skraidins ekonomine klase. Skirtingai nuo pigių skrydžių bendrovių, kiekvienam keleiviui leidžiama iki 20 kg registruojamojo bagažo. Taip pat į bilietą automatiškai įskaičiuojamas ir maitinimas lėktuve.
„Turkish Airlines“ skraidina keleivius į  121 valstybę visame pasaulyje. Tarptautinis kelionių organizatorius „Tez Tour“ veikia keliose dešimtyse šalių, todėl šis bendradarbiavimas – puiki plėtros galimybė abiem pusėms, – sakė „Turkish Airlines“ generalinis direktorius Lietuvoje p. Ahmet Oztas. – Skrydis lėktuvu – tai kelionės, o bendradarbiavimo su „Tez Tour“ atveju – ir pati atostogų pradžia. Todėl ypač svarbu aptarnavimo ir paslaugų kokybė, su kuria pagal programą „Viskas įskaičiuota“ besiilsintis turistas susiduria jau lėktuve. Galima sakyti, kad jo atostogos prasideda būtent lėktuve, todėl mes džiaugiamės galėsiantys pasitikti mūsų naujuosius keleivius turkišku svetingumu dar neišvykus iš Vilniaus oro uosto“.
„Kelionių pardavimai jau nebe vienerius metus nuolat auga. Pernai aptarnavome 110 tūkst. keliautojų. Šiemet planuojama pasirūpinti 150 tūkst. klientų atostogomis. Todėl didėja tiek poilsiautojų, tiek ir mūsų pačių bei mūsų partnerių, kelionių agentūrų, poreikiai, – sakė „Tez Tour“ Aviacijos skyriaus vadovas  Vitalijus Griniukas. – Pasirašius sutartį su tokio lygio aviakompanija kaip „Turkish Airlines“, mums, kaip kelionių organizatoriui, atsiveria daugiau plėtros galimybių. Bendradarbiausime ne tik dėl užsakomųjų skrydžių, bet ir reguliariųjų, o tai leis praplėsti mūsų siūlomų paslaugų asortimentą bei pagerinti klientų aptarnavimą, taip pat suteiks daugiau lankstumo“.
Balandžio 24 dieną sudarytas globalus kontraktas, pagal kurį bendradarbiavimo plėtra galima ir į kitas šalis, kuriose veikia „Tez Tour“ biurai.   
Šiuo metu „Tez Tour“ iš Lietuvos keliautojus skraidina „Small Planet Airlines“, „Pegasus Airlines“ ir „Freebird Airlines“ oro transporto bendrovėmis.
 
Apie „Turkish Airlines“
„Turkish Airlines“ iš Tarptautinio Vilniaus oro uosto skraido jau penkerius metus – nuo 2013 m. birželio. Aviakompanija „Turkish Airlines“ buvo įkurta 1933 m. ir veiklos pradžioje turėjo 5 lėktuvus. Šiandien „Turkish Airlines“ yra oro linijų bendrovių aljanso „Star Alliance“ narė, 5 žvaigždučių aviakompanija, turinti 327 (keleivinius ir krovininius) lėktuvus, skrendančius į 306 oro uostus visame pasaulyje ‒ 255 tarptautinių ir 51 vidaus skrydžių maršrutais. 2017 m. oro linijų bendrovių reitingavimo tinklaraščio „Skytrax“ atliktos apklausos duomenimis, „Turkish Airlines“, šešis kartus iš eilės pelniusi geriausios Europos oro linijų bendrovės vardą 2011–2016 m., buvo devintą kartą iš eilės išrinkta geriausia oro linijų bendrove Pietų Europoje. 2010 m. bendrovė laimėjo geriausią pasaulyje maitinimą ekonominės klasės keleiviams teikiančios oro linijų bendrovės titulą, 2013, 2014, 2016 ir 2017 m. buvo pripažinta geriausią maitinimą verslo klasės keleiviams teikiančia bendrove visame pasaulyje ir geriausią maitinimą verslo klasės klube teikiančia oro linijų bendrove trejus metus iš eilės. „Turkish Airlines“ verslo klasės klubas „Lounge Istanbul“ buvo išrinktas geriausiu verslo klasės klubu pasaulyje 2015 ir 2017 metais. Daugiau informacijos apie „Turkish Airlines“  www.turkishairlines.com arba bendrovės svetainėse, esančiose socialiniuose tinkluose ‒ „Facebook“, „Twitter“, „YouTube“, „LinkedIn“ ir „Instagram.“
Apie „Tez Tour“
„Tez Tour“ Lietuvos biuras priklauso tarptautiniam „Tez Tour“ kelionių organizatoriui, kuris vienija 36 kompanijas ir patenka į pagrindinių Europos kelionių organizatorių penketuką. Pernai „Tez Tour“ Lietuvos biuras aptarnavo 110 tūkst. turistų, o šiemet planuoja jų aptarnauti 150 tūkst. 2003 m. veiklą pradėjęs nuo pirmosios kelionių krypties – Egipto, o po kelių mėnesių – ir Turkijos, 2018-aisiais 15 metų veiklos sukaktį minintis „Tez Tour“ Lietuvos biuras siūlo galimybę atostogauti net 26 kryptimis. Be poilsinių kelionių, „Tez Tour“ organizuoja pažintines keliones, taip pat išvažiuojamuosius seminarus ir konferencijas grupėms bei kompanijoms, vaikų stovyklas.
 

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2022 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2022 1st-studio.com

 
Total Timed::0.1352129sec.