Kelionių paroda «Adventur»: savaitgalio pramoga, naujos atostogų kryptys ir galimybė sutaupyti

Kol lietuviai ruošiasi didžiausiai kasmetinei turizmo ir aktyvaus laisvalaikio parodai „Adventur“, kelionių specialistai rengia pasiūlymus, kurie renginio metu tirpte ištirpsta. Bene aktyviausiai pigesnių atostogų dairosi šeimos ir nemažai sutaupo. Na, o didžiausio parodos lankytojų dėmesio bent jau pernai sulaukė kelionės į Turkiją, Kretą ir Egiptą. Kelionių specialistai pastebi, jog lankytojai į parodą ateina vieno svarbiausio tikslo vedini – susiplanuoti vasaros atostogas. Tai darant, pilką lietuvišką žiemą išbūti daug lengviau.

Dėmesys šiltojo sezono atostogoms

Sausio mėnuo svarbus ne tik žmonėms, pradedantiems vykdyti Naujųjų metų pasižadėjimus, bet ir planuojantiems būsimas keliones. Specialistai pasakoja, kad žiemos viduryje lietuviai vis dar aktyviai domisi ir perka šaltojo sezono keliones, pavyzdžiui, slidinėjimo atostogas į Austriją, Italiją ir kitas šalis. Taip pat šiuo metu jau pradedamos planuoti pavasario ir vasaros išvykos. Ne vienas keliautojas jų dairosi sausio pabaigoje vykstančioje „Adventur“ parodoje, kurioje siūlomas visas kelionių spektras.

„Pagal praėjusių metų statistiką matyti, kad lankytojus labiausiai viliojo vasaros atostogų pasiūlymai į Antaliją, Kretą ir Hurgadą. Taip pat dėmesio sulaukė Bulgarija. Manome, kad lankytojų pasirinkimą gali nulemti net šalių prisistatymas parodoje. Pavyzdžiui, praėjusiais metais į mugę atvyko Turkijos viešbučių atstovai. Pastebėję lietuvių susidomėjimą ir poreikį daugiau sužinoti apie paslaugas, net kelios dešimtys jų renginyje lankysis ir šiemet. Be abejo, šios kelionių kryptys – Turkija, Graikija ir Egiptas – keliautojų dėmesį atkreipia ir dėl savo įvairiapusiškumo, t. y. traukia ne tik galimybe gerai pailsėti, pasidžiaugti saule, jūra, bet ir žavi istorija, gamta ar kultūra“, – mano tarptautinio kelionių organizatoriaus „Tez Tour“ Ryšių su visuomene ir rinkodaros skyriaus vadovė Inga Aukštuolytė.

Kasmet parodoje kelionių organizatoriai pristato naujienas – keliones, į kurias rekomenduoja leistis jau ateinantį pavasarį, vasarą ir rudenį. Šie metai – ne išimtis. Pernai išgirdę apie tokias retas kryptis kaip žemyninė Graikijos dalis Peloponesas, Turkijos Izmyro miestas ar Italijos Markės regionas, šiemet keliautojai daugiau sužinos, kaip atrasti Gruziją (Sakartvelą) ar Ispanijos salą Menorką, kurioje paplūdimių yra daugiau nei Maljorkoje ir Ibisoje kartu sudėjus. Kalbant apie Egiptą, keliautojų taip pat laukia gera žinia, nes be kitų kurortų vasarą bus siūloma vykti ir į vieną didžiausių ir gražiausių Raudonosios jūros miestų – Šarm aš Šeichą. Vietovę, kurioje galima išvysti saulėtekį arba saulėlydį ant Sinajaus kalno, jei pasiseks – pamatyti banginį jūroje ar tiesiog pajausti labiausiai atpalaiduojančias atostogas.

Šeimos nepraleidžia progos sutaupyti

Tai, kad didžiausios Lietuvoje turizmo parodos plotas per metus išsiplėtė daugiau nei 2 tūkst. kv. m., o lankytojų skaičius išaugo 4 tūkst. patvirtina faktą, jog lietuvių aistra kelionėms auga ir stiprėja. Pernai „Adventur“ aplankė daugiau kaip 33 tūkst. lankytojų, o šiemet jų laukiama dar daugiau. Tokį lietuvių aktyvumą jausdami, kelionių organizatoriai intensyviai stiprina pajėgumus, plečia stendų plotą, kviečia dalyvauti daugiau kelionių agentūrų.

Jau ne vienerius metus parodą organizuojanti kelionių ekspertė I. Aukštuolytė pastebi, kad vis daugiau lankytojų ateina turėdami tikslą rasti geriausią kelionės kainą ir sutaupyti, ieškoma specialių kelionių pasiūlymų. Šiemet parodoje bus galima įsigyti atostogų paketus nuo 195 Eur. Taip pat visą šią savaitę vyksta „Tez Tour“ kelionių mugė“, kurios metu skelbiamos akcijos ir ypatingi pasiūlymai. Taigi neturėdami galimybės atvykti į parodą, atostogas už specialią kainą keliautojai galės įsigyti ir kelionių agentūrose ar internete.

„Planuojat atostogas ne paskutinę minutę, o iš anksto, galima nemenkai sutaupyti. Tai dar vienas tikslas, kurį turėdami ateina lankytojai. Naudą ypač jaučia ir aktyviai keliones įsigyja šeimos, nes pirkti išvyką didesniam žmonių skaičiui atsieina gana brangiai, o parodoje kaina kur kas mažesnė. Be to, šiemet turėsime didžiausią parodos plotą, kuriame keliautojus konsultuos bei padės išsirinkti geriausią pasiūlymą specialistai net iš 21 agentūros, tad neabejojame, kad patrauklių kelionių pasiūlymų ras įvairiausio profilio keliautojai“, – sako I. Aukštuolytė.

Ji atkreipia dėmesį, jog, tradiciškai, parodoje, „Tez Tour“ stende, laimės valandomis bus sukamas laimės ratas – bus galima laimėti vertingų dovanų, vaikams bus dalijami kukurūzų spragėsiai ir helio balionai. O dalyvaujantieji loterijoje turės galimybę laimėti atostogas Turkijoje visa šeima. Perkantys kelionę būtent pačioje parodoje dalyvaus papildomoje loterijoje – turės galimybę laimėti kelionę į Gruziją (Sakartvelą).  

Ieško kelionių naujienų

Nemaža dalis lietuvių į parodą ateina tiesiog pasižvalgyti, dalyvauti pokalbiuose su žinomais keliautojais ar kelionių ekspertais, sužinoti kelionių naujienas. Pati šių metų parodos tema „Potyrių turizmas“ skatina smalsumą, kviečia dalintis aistra kelionėms, atrasti naujus kraštus, veiklas, ekskursijas, kurios praturtina maloniomis emocijomis.

„Kiekvienas į kelionę vykstame tikėdamiesi grįžti pailsėję, pasisėmę energijos ir naujų idėjų ateičiai. Šiais metais su lankytojais kalbėsime apie tai, kokie potyriai, pramogos leidžia iš atostogų pasiimti viską, kas geriausia. Be to, dalinsimės su lankytojais patirtimi, pavyzdžiui, kodėl Gruzija (Sakartvelas), Jungtiniai Arabų Emyratai ar Portugalija tampa vienomis geidžiamiausių krypčių tarp keliautojų. Būsime pasirengę patarti ne tik dėl kelionės maršruto ir biudžeto planavimo, bet, jei reikės, ir atostogų mitybos ar visais kitais rūpimais klausimais“, – pasakoja I. Aukštuolytė.

Tad jei šiuo metu svajojate apie būsimas atostogas, dabar – geriausias laikas jas planuoti. Ne tik dėl to, kad mintys apie saulę, o gal Alpių kalnus prasklaidys už lango stūksančią pilkumą, bet ir todėl, kad kuo anksčiau pradėsite rūpintis atostogomis, tuo labiau dėkos piniginė. Pasinaudokite sausį laukiančiomis progomis sutaupyti.


KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 
Poilsiavimo ir kelionių pasiūlymai:
Poilsiavimo ir kelionių pasiūlymai 19.07.2024 - 21.07.2024 Ignalina Town Festival Ignalinos rajono TIC
Let's go to Ignalina! 19-20 July a great festival from of Ignalina town with concerts, performances, educations, compettions etc. | Žiūrėti daugiau

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::0.409482sec.