Meras domėjosi, kaip pritraukti turistus iš Izraelio

Neringos savivaldybės meras Darius Jasaitis bendradarbiavimo galimybes pristatant kurortą aptarė susitikime su Izraelio ambasadoriumi Lietuvoje Amiru Maimonu.

Neringos savivaldybės meras D. Jasaitis ambasadoriui trumpai pristatė Neringos kurortą, supažindino su įgyvendinamais bei planuojamais įgyvendinti projektais.

Anot Izraelio ambasadoriaus, Neringa turi didžiulį potencialą tapti mėgstama jo atstovaujamos šalies turistų atostogų vieta. Keliautojai iš Izraelio mielai rinktųsi Kuršių neriją ir Neringos kurortą ne tik vasaros sezono metu, jei jiems būtų pasiūlyta  atitinkama infrastruktūra. 

Anot mero D. Jasaičio, savivaldybė deda visas įmanomas pastangas vystant infrastruktūrą Neringoje, džiugina ir kai kurių verslo subjektų planai. Susitikimo metu išreikšta viltis, kad įgyvendinus užsibrėžtus tikslus ir tinkamai Neringą pristačius Izraelyje, lankytojų iš šios šalies kurorte padaugės.

Susitikime taip pat dalyvavo AB „Klaipėdos nafta“ suskystintų gamtinių dujų departamento direktorius Tadas Matulionis bei Klaipėdos valstybinio jūrų uosto Rinkodaros ir bendrųjų reikalų direktorius Artūras Drungilas.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 
Poilsiavimo ir kelionių pasiūlymai:
Poilsiavimo ir kelionių pasiūlymai 19.07.2024 - 21.07.2024 Ignalina Town Festival Ignalinos rajono TIC
Let's go to Ignalina! 19-20 July a great festival from of Ignalina town with concerts, performances, educations, compettions etc. | Žiūrėti daugiau

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::0.2111001sec.