Juodkrantėje – tarptautinis jaunųjų vokalistų festivalis „Baltic voice 2015“

Kartu su pirmosiomis liepos mėnesio dienomis į Neringą įžengia jau trečiąjį kartą šiame Baltijos pajūrio kurorte vykstantis tarptautinis jaunųjų vokalistų festivalis – konkursas „Baltic voice 2015“.

 

Liepos 2 – 4 dienomis Juodkrantės gyvenvietėje bus galima išgirsti išskirtiniais talentais apdovanotų vaikų ir jaunimo nuo 6 iki 22 metų pasirodymus iš penkiolikos šalių.

Praėjusiais metais festivalio pagrindinis prizas atiteko vienuolikmetei atlikėjai iš Estijos Alikai Milovai. Šiemet į konkursą-festivalį suvažiavo vaikai ir jaunimas iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Rusijos, Baltarusijos, Ukrainos, Azerbaidžano, Gruzijos, Armėnijos, Jungtinių Amerikos Valstijų, Didžiosios Britanijos, Vokietijos, Suomijos, Švedijos ir Maltos – viso apie 250 atlikėjų.

Kasmet vis didesniu dalyviu skaičiumi galinčio pasigirti renginio organizatoriams šiais metais teko vykdyti norinčių pasirodyti Juodkrantės scenoje atrankas.

 

„Dalyvių skaičius išaugo. Visų norinčių, deja, priimti negalėjome, todėl vykdėme atrankas – atlikėjai siuntė savo audio ar video įrašus, kuriuos įvertinę atrinkome geriausius.  Abi konkursines dienas šiais metais skambės po 105 dainas,“ – pasakojo konkurso koordinatorius, Jazz grupės „Lietutis“ vadovas Algirdas Grinkevičius.

 

Konkursantų pasirodymus vertins 10 skirtingų šalių profesionalai. Liepos 2-ąją konkursantai atliks vieną laisvai pasirinktą dainą, o liepos 3-ąją - pasaulinį hitą (pasirodymų pradžia 12 val.). Festivalio uždarymo koncertas ir laureatų apdovanojimas numatomas liepos 4-ąją (pradžia 18 val.).

 

Jau trečiąjį kartą į Juodkrantę grįžtančiu festivaliu džiaugiasi jį globojantis Neringos savivaldybės meras Darius Jasaitis. „Neringa iki šiol daugeliui asocijuodavosi su klasikinės muzikos, folkloro festivaliais, džiazo koncertais. Šiandien mūsų kurortas pasaulyje skamba ir kaip jaunųjų talentų susitikimo vieta. Džiugu, kad tradicija organizuoti festivalį Juodkrantėje sėkmingai prigijo“, - teigia Neringos savivaldybės meras Darius Jasaitis.

 

Liudviko Rėzos kultūros centro lauko estradoje Juodkrantėje (L. Rėzos 54) vyksiančius konkursantų pasirodymus kviečiami stebėti bei vertinti Neringos gyventojai ir kurorto svečiai. Įėjimas į festivalio koncertus – nemokamas.

Festivalį organizuoja Mažeikių rajono savivaldybės kultūros centras, Liudviko Rėzos kultūros centras ir visuomeninė organizacija „Lietučiukės“ (Mažeikiai).

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2021 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2021 1st-studio.com

 
Total Timed::0.14170504sec.