"Stintapūkio" šventės svečiams – įvažiavimo į Neringą lengvata

Savo vasarotojų išsiilgusi Neringa nuo miesto triukšmo pavargusius šalies gyventojus į gražiausią Baltijos pajūrio kurortą kviečia užsukti vasario 19-21 dienomis, kuomet kurorte vyks „Stintapūkio“ šventė. Atvykstantys į šiai šventei skirtus renginius tam tikromis valandomis, bus atleidžiami nuo vietinės rinkliavos už įvažiavimą į Neringą.

 

Nors iš ledo gniaužtų išsilaisvinusios Kuršių marios vis labiau  primena apie artėjantį pavasarį, žiemiškų „Stintapūkio“ šventės tradicijų šiomis dienomis netrūks – vyks žūklės varžybos „Nidos blizgė“, bus pristatytas senasis žvejybos būdas – bumbinimas.  Vyks edukaciniai užsiėmimai, šokių pamokos, sportinės rungtys, kurorto maitinimo įstaigos kvies ragauti šventei skirtų patiekalų. Virtualaus turo dėka bus galima išvysti ir pačiais tikriausiais žiemiškais rūbais pasipuošusią Neringą.

 

Į šventinį „Stintapūkio“ šurmulį siekdama įsukti kuo didesnį žmonių ratą, Neringos savivaldybės taryba priėmė sprendimą šventės svečius atleisti nuo vietinės rinkliavos už įvažiavimą į kurortą.  


Vietinės rinkliavos lengvatą nuspręsta suteikti asmenims, į Neringą vykstantiems lengvaisiais automobiliais ir autobusais į pagrindinius „Stintapūkio“ šventės renginius, t. y.  -  š. m. vasario 20 d. nuo 8.00 val. iki  12.00 val.

 

Kurorto svečiai,  planuojantys dalyvauti „Stintapūkio“ šventėje, į Neringą galės patekti nemokėdami vietinės rinkliavos už įvažiavimą (važiuojant pro Nidos ir Alksnynės kontrolės postus) tik minėtomis valandomis.

 

Vietinės rinkliavos dydis lengviesiems automobiliams šiuo metu siekia 5 Eur (17,26 Lt), autobusas iki 30 vietų - 15 Eur (51,79 Lt), autobusas virš 30 vietų - 29 Eur (100,13 Lt). Visus metus nuo vietinės rinkliavos atleidžiami asmenys, į Neringą vykstantys su elektromobiliais, pateikę transporto priemonės  registracijos liudijimą.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2023 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2023 1st-studio.com

 
Total Timed::0.19408798sec.