PIANO.LT koncertų salėje prasideda pavasario muzikos festivalis

PIANO.LT pavasarį pasitinka pirmą kartą organizuojamu festivaliu „Pavasaris PIANO.LT“, kurio metu muzikos mylėtojai turės galimybę išgirsti šešiolika skirtingų kamerinės muzikos koncertų. Pirmasis festivalio koncertas įvyks jau kovo 12 d.

„Festivalis išsiskirs žanrų ir atlikėjų įvairove – jame dalyvaus garsūs Lietuvos ir užsienio džiazo, avangardo, svingo, flamenko, rusų romansų, klasikinės ir populiariosios muzikos atlikėjai: solistai, duetai, trio ir net choras, – sako Ugnė Sabaitytė, festivalį organizuojančios VšĮ „Culture live“ direktorė.

Ypatingi „Infiltrators trio“, Dmitrijaus Golovanovo, tarptautinių projektų „Liudas Mockūnas trio featuring Kaja Draksler, Ivars Arutyunyan“ bei Lietuvos ir Italijos džiazo kvarteto pasirodymai neabejotinai nudžiugins džiazo mylėtojus. Klasikos gerbėjams skirta moteriškai subtili trijų smuikininkių ir pianistės programa „Smuiko pašnekesiai“, saksofono ir fortepijono muzikos vakaras su Vykintu Čivu ir Birute Stundžiaite bei jaunųjų talentų Iljos Aksionovo ir Veros Talerko dainos, akompanuojant pianistei Birutei Asevičiūtei.

Ieškantiems muzikinių naujovių ir netradicinio skambesio patiks vienas pirmųjų festivalio koncertų – „Flamenko mišios“ – kuriame išgirs užburiantį dviejų flamenko gitarų ir kachono trio, suteikiantį flamenko muzikai ypatingos meditacinės gelmės.

Dar viena festivalio „Pavasaris PIANO.LT“ naujiena – projektas „Sodriosios Brazilijos spalvos“, kuriame muzikantai iš Brazilijos ir Olandijos, kartu su vokaliste Egle Petrošiūte neabejotinai įkaitins PIANO.LT koncertų salės atmosferą egzotiškais ritmais. Tautinės scenos gerbėjai kviečiami į svingo karalienių „The Ditties“ kompaktinės plokštelės pristatymo koncertus, įspūdingą choro „Viva“ pasirodymą ir instrumentinės grupės „SUBTILU-Z“ naująją programą „Grammy laimėtojai“.

Mažieji klausytojai Velykų proga kviečiami į nuotaikingą interaktyvų muzikinį spektaklį „Velykėlės girioje“. Antrąją Velykų dieną vyks paramos koncertas „Mergaitei gimusiai iš širdies“. Už koncerto bilietus gautos lėšos bus skirtos nepalietei mergaitei Rosai.

Festivalis vyks iki gegužės pabaigos. Bilietus į festivalio koncertus platina Bilietai.LT. Prieš koncertus bilietų galima įsigyti PIANO.LT koncertų salės kasoje.

Švęskime pavasarį kartu su PIANO.LT!


Festivalis „Pavasaris PIANO.LT“:

Kovo 12 d. 19 val. The Infiltrators trio – daugiau nei džiazas

Kovo 13 d. 19 val. Misa Flamenca – ispanų trio

Kovo 16 d. 19 val. Džiazas. Liudas Mockūnas-Kaja Draksler-Ivars Arutyunyan

Kovo 19 d.  ir 20 d. 19 val. svingo karalienės „The Ditties“

Kovo 20 d. 12 val. interaktyvus muzikinis spektaklis ikimokyklinio amžiaus vaikams „Velykėlės girioje“

Kovo 31 d. 19 val. Lietuvos ir Italijos džiazo kvartetas

Balandžio 6 d. 19 val. Fortepijono ir saksofono muzikos vakaras (Lietuva/Didžioji Britanija)

 Balandžio 9 d. 19 val. Dmitrij Golovanov su nauja solo jazz programa

Balandžio 15 d. 19 val. Smuiko pašnekesiai

Balandžio 28 d. 19 val. Chortas  „Viva“

Balandžio 30 d. 19 val. „Froyd“ – sistemiškas chaosas improvizacinės muzikos terpėje

Gegužės 1 d. 18 val. Dainos mamai

Gegužės 4 d. 19 val. Brazilijos spalvos („As Cores Ricas Do Brasil“)

Gegužės 5 d. 19 val. „Nostalgija“: senoviniai rusų romansai

Gegužės 12 d. 19 val. „Subtilu-z“ / Grammy laimėtojai

Gegužės 27 d. 19 val. „Pavasario sonata“/ sonatų vakaras

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::0.8417871sec.