Vilniaus oro uoste – vienas didžiausių britų kavinių tinklų

Vilniaus oro uoste veikti pradėjo vienas didžiausių britų kavinių tinklų „Coffee Republic“. Šios kavinės operatorius Lietuvoje UAB „Juta jazz kava“ sako, kad tai pirmoji tokio pobūdžio užsienio kavinė Lietuvoje.

Anot Vilniaus oro uosto vadovo Artūro Stankevičiaus, tai, kad pirmas užsienio kavos išsinešti tinklas atsidarė būtent oro uoste, yra labai simboliška. „Mes esame ta vieta, kuri jungia mūsų šalį su pasauliu, taigi ir pirmieji savo svečiams pasiūlysime pasimėgauti kitos šalies tinklo kava. Net neabejoju, jog šis gėrimas svarbus daugeliui keliaujančių“, - sako A. Stankevičius.

Jungtinės Karalystės kavinių tinklą prieš 19 metų įkūrė brolis ir sesuo Bobby ir Sahar Hashemi. Įkvėpimo jie sėmėsi Londone neradę kavinės, kurioje būtų galima įsigyti aukštos kokybės ekspreso kavos ir įvairių jos gėrimų.

„Coffee Republic“ filosofija paprasta – klientui pasiūlyti kokybišką kavą, pasižyminčią stipriu aromatu ir skoniu. Išskirtinis kavos tinklo bruožas – didesni nei mums įprasta kavos puodeliai, kurie leis kiekvienam klientui kava mėgautis ilgiau“, – teigia kavinės operatoriaus „Juta jazz kava“ direktorius Aidas Pilka.

Veiklą pradėjusi nuo espreso ir šios rūšies kavos gėrimų, šiuo metu „Coffee Republic“ yra vienas didžiausių kavos tinklų prekės ženklų Jungtinėje Karalystėje. Šios kavinės britų yra itin mėgstamos dėl didelio kavos gėrimų asortimento ir yra plačiai pasklidusios po visą šalį.

Vilniaus oro uoste kavinė „Coffee Republic“ atidaryta prie A5-A6 įlaipinimo vartų.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2021 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2021 1st-studio.com

 
Total Timed::0.98984194sec.