«airBaltic Training» iš «Diamond Aircraft» įsigis keturis orlaivius

„airBaltic Training“ savo naujai įkurtos Pilotų akademijos poreikiams iš „Diamond Aircraft“ įsigis tris vieno variklio DA40 NG mokomuosius orlaivius ir vieną dviejų variklių DA42-VI mokomąjį orlaivį, su galimybe parką papildyti dar 11 „Diamond Aircraft“ lėktuvų. Papildomai „airBalticTraining“ įsigis DSIM mokomąjį skrydžių simuliatorių. Orlaiviai į akademiją turėtų būti pristatyti šių metų gegužę.

„Esame įsitikinę, kad „Diamond Aircraft“ orlaiviai yra saugiausi ir moderniausi mokomieji lėktuvai. Kadangi pirmiausia būsimus savo pilotus rengiame pilotuoti „Bombardier“ C serijos orlaivius, yra būtina, kad be bendro orlaivio efektyvumo mokomojo lėktuvo skrydžio kabinoje būtų dideli skystųjų kristalų ekranai su optimizuota kontrole ir ekrano funkcijomis“, - sakė „airBaltic Training“ valdybos narys Paulsas Cālītis.

„Mes didžiuojamės, kad profesionaliems skrydžių mokymų sprendimams „airBaltic“ pasirinko mus. Su mūsų parke esančiais DA40 NG ir DA42-VI orlaiviais, kuriuose įrengti degalų taupymo AE300 Jet-A1 varikliai ir naujausia „Garmin NXi“ stiklo kabina, taip pat su kita skrydžių mokymų įranga „airBaltic“ gaus aukšto lygio standartizuotą techninę priežiūrą, atsargines dalis ir procedūras. Esame tikri, kad „Diamond“ orlaivių parko koncepcija prisidės prie bendrovės sėkmės ateityje“, - sakė „Diamond Aircraft Industries GmbH“ pardavimų ir rinkodaros direktorė Amila Spiegel.

Savo ruožtu „airBaltic Training“ generalinis direktorius Vilmantas Mažonas pažymėjo, kad: „Nuo praėjusių metų gruodžio, kai paskelbėme apie Pilotų akademijos steigimą, sulaukėme didžiulio potencialių studentų susidomėjimo. Gavome daugiau nei 200 paraiškų, iš kurių atrinkta pirmoji 12 studentų klasė. Teorijos mokymai prasidės šį kovą ir apytiksliai po trijų mėnesių pirmoji klasė turės galimybę sėsti į vieną iš naujų mokomųjų orlaivių.“

„airBaltic“ iš savo namų bazės Rygoje, Latvijoje skraido daugiau nei 60-ia krypčių. Iš visų šių taškų „airBaltic“ per Rygą siūlo patogų susisiekimą su Europa, Skandinavija, NVS šalimis bei Viduriniaisiais Rytais. Papildomai „airBaltic“ vykdo tiesioginius skrydžius iš Vilniaus ir Talino.  

Apie „airBaltic“: „airBaltic“ (AIR BALTIC CORPORATION) yra punktualiausios oro linijos pasaulyje, jungiančios Baltijos regioną su daugiau nei 60 Europos, Viduriniųjų Rytų ir NVS šalių. Tai uždara akcinė bendrovė, įkurta 1995 metais. Pagrindinis oro bendrovės akcininkas – Latvijos valstybė, valdanti 80,05 proc. akcijų, o Larsas Thuesenas valdo apie 20 proc. akcijų per jam priklausančią orlaivių nuomą „1 SIA“. Šiuo metu „airBaltic“ lėktuvų parką sudaro 31 lėktuvas – 8 „Bombardier CS300“, 11 „Boeing 737“ bei 12 „Bombardier Q400Next Gen“. „airBaltic“ pelnė daugybę tarptautinių apdovanojimų už nepriekaištingą veiklą, pažangų aptarnavimą bei pasiekimus verslo restruktūrizavime. Nepriklausomos rinkos ir vartotojų tendencijų tyrimo agentūros „Airlinetrends“ „airBaltic“ pripažinta viena iš Top 10 novatoriškiausių pasaulinių oro linijų. 2017-aisiais „airBaltic“  gavo CAPA metų regiono oro linijų, o 2018-aisiais – ATW metų rinkos lyderio apdovanojimą. 2014, 2015 ir 2017 m. „airBaltic“ pripažintos punktualiausiomis tarp pasaulio oro linijų bendrovių.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?

PALAIKYMO

 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2023 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2023 1st-studio.com

 
Total Timed::0.55083799sec.