Wizz Air iššūkis studentams – nugalėtojai laimės neribotus skrydžius aviakompanijos tinkle ištisus metus

„Wizz Air“, viena sparčiausiai augančių oro linijų bendrovių Europoje, skelbia antrojo tarptautinio iššūkio studentams „Wizz Youth Challenge“ pradžią. Tarptautinio konkurso metu bakalauro ir magistro studijų studentai kviečiami pristatyti novatoriškas bei kūrybiškas verslo idėjas, atliepiančias keliamus aviakompanijos iššūkius.
„Pirmasis „Wizz Youth Challenge“ konkursas sulaukė didelės sėkmės, buvo pateikta daugiau nei 400 atvejų analizių ir surengtas finalas Budapešte. Džiaugiamės galėdami paskelbti antrojo iššūkio pradžią, leidžiančią visos Europos jaunuoliams parodyti savo kūrybiškumą įgyvendinant aviakompanijos pateiktą verslo užduotį, – sako Owain’as Jones’as, „Wizz Air“ vykdomasis direktorius. – Būdami „Wizz Air“ komandos dalimi didžiuojamės visomis galimybėmis, kurias sukuriame žmonėms: galimybe keleiviams pasirinkti itin kokybišką mažų kainų skrydžių patirtį mūsų oro linijomis su jauniausia orlaivių baze Europoje, kiekvienam mūsų komandos nariui galimybe kurti karjerą ir talentingiems jaunuoliams galimybe pasidalinti savo idėjomis bei įgauti profesionalios patirties. Kaip viena iš greičiausiai augančių oro linijų bendrovių Europoje su nekantrumu Budapešte laukiame geriausių Europoje idėjų autorių.“
„Wizz Youth Challenge“ metu dalyviai įgaus profesinės patirties, sužinos daugiau apie vieną iš sparčiausiai augančių oro linijų bendrovių Europoje, o į nominantų sąrašą patekę dalyviai gyvai pristatys savo idėją „Wizz Air“ aviacijos industrijos profesionalams Budapešte, finaliniame renginyje. Laimėjusios komandos nariai galės vienerius metus neribotai keliauti „Wizz Air“ tinkle, kuris šiuo metu siūlo daugiau nei 600 maršrutų, jungiančių 145 kryptis 44-iose šalyse. Antrą ir trečią vietas užėmę iššūkio dalyviai laimės nemokamus grįžtamosios krypties bilietus, kuriuos galės panaudoti ir svajonių atostogų ar studijų užsienyje tikslams įgyvendinti.
Konkurse gali dalyvauti aktyvų statusą turintys bakalauro ir magistro studijų studentai tiek iš universitetų, tiek iš kolegijų. Studentai kviečiami užpildyti konkurso paraišką iki š. m. kovo 25 d. interneto svetainėje www.wizzyouthchallenge.com.
Visos užsiregistravusios komandos iki š. m. kovo 26 d. gaus konkurso užduotį, išsamias gaires ir visą reikalingą papildomą informaciją, o iki balandžio 16 d. turės pateikti savo idėjas. Komandos, pateikusios geriausias idėjas, bus pakviestos jas pristatyti konkurso finale, kuris vyks Budapešte gegužės 9 ir 10 dienomis.
Daugiau informacijos apie konkursą „Wizz Youth Challenge“:www.wizzyouthchallenge.com.

Apie „Wizz Air“
Didžiausios Centrinėje ir Rytų Europoje mažų sąnaudų bendrovės „Wizz Air“ orlaivių parką sudaro 89 „Airbus“ A320 ir A321 tipo orlaiviai. Oro linijų kompanija skraidina iš 27 bazių ir siūlo daugiau nei 600 maršrutų, jungiančių 145 kryptis 44-ose šalyse. „Wizz Air“ komandą sudaro apie 3500 aviacijos profesionalų, siūlančių aukščiausio lygio aptarnavimą ir ypač mažų kainų skrydžių bilietus, kuriuos finansiniais 2017-ais metais (iki kovo 31 d.) rinkosi 28,2 mln. keleivių. „Wizz Air“ akcijos yra skelbiamos Londono vertybinių popierių biržoje (trumpinys – WIZZ) ir yra įtrauktos į FTSE 250 ir FTSE All-share indeksus. Aviacijos žurnalas „Air Transport World“ ir aviacijos rinkos ekspertas „Center of aviation“ (CAPA) už pasiekimus 2016 m. bendrovę neseniai paskelbė „Metų vertingiausia aviakompanija“ (angl. „Value Airline of the Year“). „Wizz Air“ pelnė pasaulinio masto pripažinimą dėl vykdomos oro saugumo politikos ir yra įtraukta į Tarptautinės oro transporto asociacijos (IATA) veiklos saugumo audito (IOSA) registrą. Metinis aviacijos ir kosmoso industrijos leidinys „Aviation 100“ neseniai bendrovę už pasiekimus paskelbė „Metų aviakompanija Europoje“ (angl. European Airline of The Year).

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?

PALAIKYMO

 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2023 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2023 1st-studio.com

 
Total Timed::0.13408899sec.