Wizz Air orlaivių parką papildė pirmasis iš 256 užsakymų «A321neo» modelis

„Wizz Air“, sparčiausiai auganti aviakompanija Europoje ir didžiausia žemų sąnaudų oro linijų bendrovė Centrinėje bei Rytų Europoje, šiandien savo orlaivių parką papildė pirmuoju „Airbus A321neo“ modeliu iš 256 užsakytų orlaivių. Naujosios kartos „Airbus A321neo“ orlaivis aprūpintas dviem „Pratt & Whitney GTF“ varikliais, turintis plačiausią keleivių kabiną tarp visų siaurafiuzeliažinių keleivinių orlaivių – jame įrengtos net 239 vietos. Tokios konfigūracijos naujasis orlaivis leis „Wizz Air“ keleiviams pasiūlyti ne tik daugiau sėdimų vietų, geresnę keliavimo patirtį, tačiau ir prisidės prie veiklos sąnaudų mažinimo bei mažesnių kuro sąnaudų.

„Šiandien bendrovės istorijoje prasideda nauja era. Didžiuojamės galėdami priimti pirmąjį „A321neo“ orlaivį į savo augantį orlaivių parką. Šis orlaivis – pirmoji didžiausio pasaulyje „Airbus“ užsakymo dalis. Esame įsitikinę, kad „A321neo“ pakeis žaidimo taisykles „Wizz Air“. Mes ir toliau augsime aviacijos rinkoje pirmaujančiu tempu bei plėsime savo tinklą Europoje ir už jos ribų, – sako „Wizz Air“ vadovas József‘as Váradi‘s. – Naujos kartos technologijų orlaivis leis mums tapti viena iš ekologiškiausių oro linijų bendrovių. Kartu ir toliau skatinsime keliauti oro transportu Centrinėje ir Rytų Europoje bei už jos ribų, suteikdami savo klientams žemiausias kainas ir siūlydami išskirtinę keleivių aptarnavimo patirtį skrydžių metu, turėdami vieną jauniausių orlaivių parkų Europoje.“

„Sveikiname „Wizz Air“, mūsų didžiausią „A321neo“ klientą, papildžius orlaivių parką naujuoju modeliu. Didžiuojamės matydami, kad ekonomiškai efektyvus „A321neo“ modelis yra „Wizz Air“ augimo strategijos dalis“, – sako „Airbus“ komercijos vadovas Christian‘as Scherer‘is.

„Vertiname „Wizz Air“ pasitikėjimą mūsų varikliais ir paslaugomis. Džiaugiamės kartu švęsdami šį svarbų pasiekimą ir esame tikri, kad industrijoje pirmaujanti GFT technologija padės bendrovei sumažinti kuro sąnaudas, kartu prisidedant ir prie poveikio aplinkai mažinimo daugelį metų“, – teigia „Pratt & Whitney“ vyriausiasis pardavimų, rinkodaros ir klientų aptarnavimo prezidentas Rick‘as Deurloo.

„A320neo“ ir jo šeimos orlaiviuose įdiegtos naujausios technologijos, įskaitant naujos kartos variklius ir aviacijos rinkos etaloną pelniusį salono dizainą – tai padeda sutaupyti net 20 proc. degalų sąnaudų. Palyginti su ankstesnės kartos orlaiviais, naujieji „A320neo“ modeliai triukšmo lygį sumažina 50 proc. Nuo 2016 metų, kai šie orlaiviai buvo pradėti eksploatuoti, „Pratt & Whitney GTF“ varikliai degalų deginimą sumažino iki 16 proc., o azoto oksido emisiją – iki 50 proc.

„Wizz Air“ orlaivių parką šiuo metu sudaro 109 „A321“ ir „A320“ tipo orlaiviai. Su užsakytais dar 5 „A321ceo“ ir 256 „A321neo“ tipo orlaiviais, „Wizz Air“ yra didžiausia šio tipo orlaivių gamintojos „Airbus“ klientė visame pasaulyje.


Apie „Wizz Air“

Didžiausios Centrinėje ir Rytų Europoje mažų sąnaudų bendrovės „Wizz Air“ orlaivių parką sudaro 109 „Airbus“ A320 ir A321 tipo orlaiviai. Oro linijų kompanija skraidina iš 25 bazių ir siūlo daugiau nei 650 maršrutų, jungiančių 146 kryptis 44-iose šalyse. „Wizz Air“ komandą sudaro apie 4500 aviacijos profesionalų, siūlančių aukščiausio lygio aptarnavimą ir ypač mažų kainų skrydžių bilietus, kuriuos per 2018 metus rinkosi 34 mln. keleivių. „Wizz Air“ akcijos yra skelbiamos Londono vertybinių popierių biržoje (trumpinys – WIZZ) ir yra įtrauktos į FTSE 250 ir FTSE All-share indeksus. „Wizz Air“ pelnė pasaulinio masto pripažinimą dėl vykdomos oro saugumo politikos ir yra įtraukta į Tarptautinės oro transporto asociacijos (IATA) veiklos saugumo audito (IOSA) registrą. Neseniai metinis aviacijos ir kosmoso industrijos leidinys „Aviation 100“ už pasiekimus paskelbė bendrovę „Metų aviakompanija Europoje“ (angl. European Airline of The Year). Taip pat aviakompanija pelnė aukščiausią 7 žvaigždučių saugumo reitingą iš vienintelės pasaulio oro linijų saugos ir prekių vertinimo agentūros airlineratings.com


KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?

PALAIKYMO

 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2023 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2023 1st-studio.com

 
Total Timed::0.1737659sec.