Wizz Air suteiktas «2019 metų aviakompanijos» apdovanojimas

Didžiausia Centrinėje bei Rytų Europoje žemų sąnaudų oro linijų bendrovė „Wizz Air“ pelnė „2019 metų aviakompanijos“ apdovanojimą. Jis bendrovei buvo suteiktas Ekalyje, Graikijoje, vykusiuose Oro transporto apdovanojimuose (angl. Air Transport Awards), kurių metu bendrovės įvertintos atsižvelgus į visas pagrindines oro transporto industrijos kategorijas.

„Šis apdovanojimas – tai dar vienas svarbus pasiekimas „Wizz Air“. Didžiuojamės būdami įvertinti kaip metų aviakompanija. Toks įvertinimas yra sunkaus darbo, kompanijos darbuotojų atsidavimo, klientų pasitikėjimo ir partnerių palaikymo rezultatas. Bendrovė ir toliau gerins klientų patirtį, skatins inovacijas ir užtikrins, kad kiekvienas galėtų pagerinti savo gyvenimą keliaudamas“, – atsiimdamas apdovanojimą sakė „Wizz Air“ vykdomasis viceprezidentas ir direktoriaus pavaduotojas Stephen'as Jones'as.

Šių metų apdovanojimai surengti bendradarbiaujant su oro transporto organizacija „Hermes“ ir naujienų portalu „ATN – Air Transport News“. Apdovanojimų komisiją sudarė keturi aviacijos industrijos ekspertai: Europos Komisijos mobilumo ir transporto direktorato generalinis direktorius Henrik Hololei, CANSO generalinis direktorius Jeff Poole, oro transporto organizacijos „Hermes“ viceprezidentas Robert Deillon ir „World Bank“ oro transporto vadovas Charles Schlumberger.

„Šie apdovanojimai tapo svarbiu renginiu aviacijos industrijoje. Labai svarbu pagerbti ir išskirti geriausius iš geriausių bei atšvęsti jų pasiekimus“, – renginio metu sakė Oro transporto apdovanojimų prezidentas dr. Kostas Iatrou.

Apie „Wizz Air“

Didžiausios Centrinėje ir Rytų Europoje mažų sąnaudų bendrovės „Wizz Air“ orlaivių parką sudaro 112 „Airbus“ A320 ir A321 tipo orlaivių. Oro linijų kompanija skraidina iš 25 bazių ir siūlo daugiau nei 650 maršrutų, jungiančių 146 kryptis 44-iose šalyse. „Wizz Air“ komandą sudaro apie 4500 aviacijos profesionalų, siūlančių aukščiausio lygio aptarnavimą ir ypač mažų kainų skrydžių bilietus, kuriuos per 2018 metus rinkosi 34 mln. keleivių. „Wizz Air“ akcijos yra skelbiamos Londono vertybinių popierių biržoje (trumpinys – WIZZ) ir yra įtrauktos į FTSE 250 ir FTSE All-share indeksus. „Wizz Air“ pelnė pasaulinio masto pripažinimą dėl vykdomos oro saugumo politikos ir yra įtraukta į Tarptautinės oro transporto asociacijos (IATA) veiklos saugumo audito (IOSA) registrą. Neseniai aviakompanija pelnė aukščiausią 7 žvaigždučių saugumo reitingą iš vienintelės pasaulio oro linijų saugos ir prekių vertinimo agentūros airlineratings.com. Taip pat gavo „2019 metų aviakompanijos“ apdovanojimą, kurį bendrovei suteikė „Air Transport Awards“, vertindami visas pagrindines oro transporto kategorijas.


KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?

PALAIKYMO

 
Poilsiavimo ir kelionių pasiūlymai:
Poilsiavimo ir kelionių pasiūlymai 24.05.2024 - 30.05.2024 Towards a well - balanced body and mind! Via Vitalité
Four star weight correction and wellness centre in Latvia. We offer several programmes “Basic”, “Extra” and “Relax”. Book now +371 20 605 553 | Žiūrėti daugiau
145 EUR

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::0.11710405sec.