Wizz Air pilotas šeštą kartą tapo pasaulio akrobatinio sklandymo čempionu

„Wizz Air“ pilotas Ferenc Tóth dar kartą apgynė savo titulą 22-ajame FAI pasaulio akrobatinio sklandymo „Glider“ čempionate Devoje, Rumunijoje. Jis laimėjo penkias iš šešių kovų ir iškovojo penktąjį čempiono titulą iš eilės bei šeštąjį bendroje sumoje.

Laimėjimas dar kartą patvirtino, jog 50-metis pilotas užima itin svarbią vietą tarp kitų ryškiausių šio sporto figūrų. Be pasaulinio lygio titulų, pilotas taip pat yra laimėjęs tris Europos čempionatus ir aukso medalį Pasaulio žaidynėse – tarptautinėse daugiašakėse sporto varžybose.

„Visa mūsų komanda sveikina Ferenc Tóth už šį istorinį rezultatą ir didžiuojasi galėdama dirbti su pilotais, kurie yra tarp rinkos geriausiųjų“, – sako „Wizz Air“ korporatyvinės komunikacijos vadovas Andras Rado.

Šiame pasaulio čempionate Wizz Air“ bendrovei iš viso atstovavo trys pilotai. Lenkas Stanisław Makula, skrendantis iš „Wizz Air“ bazės Gdansko mieste, kategorijoje „Unlimited“ užėmė 7-ąją vietą. Jo tautietis Sławomir Cichoń tapo 12-as „Advanced” kategorijoje. Stanisław Makula taip pat buvo Lenkijos grupės, kuri komandinėse varžybose iškovojo sidabro medalį, narys.  

„Didžiuojamės kvalifikuotais pilotais, kurie yra atsidavę savo profesijai ir skraidymą dažnai pasirenka kaip laisvalaikio praleidimo būdą. Mūsų pilotų akademija „Wizz Air Pilot Academy“ šiuo metu taip pat priima asmenų, kurie svajoja skraidyti su vienu jauniausiu ir moderniausiu orlaivių parku Europoje, paraiškas. Tikimės, kad vieną dieną dalis pilotų akademijos narių pakartos fantastišką Ferenc Tóth laimėjimą“, – sako A. Rado.

Mažai skraidymo patirties turintys arba visai jos neturintys žmonės kviečiami teikti paraiškas mokytis akademijoje „Wizz Air Pilot Academy“, kurioje gali įgyti piloto licenciją ar kvalifikaciją tapti „Wizz Air“ pilotu.

Apie „Wizz Air“

Didžiausios Centrinėje ir Rytų Europoje mažų sąnaudų bendrovės „Wizz Air“ orlaivių parką sudaro 117 „Airbus“ A320, A321 ir „Airbus“ A321neo tipo orlaivių. Oro linijų kompanija skraidina iš 25 bazių ir siūlo daugiau nei 650 maršrutų, jungiančių 147 kryptis 44-iose šalyse. „Wizz Air“ komandą sudaro apie 4500 aviacijos profesionalų, siūlančių aukščiausio lygio aptarnavimą ir ypač mažų kainų skrydžių bilietus, kuriuos per 2018 metus rinkosi 34 mln. keleivių. „Wizz Air“ akcijos yra skelbiamos Londono vertybinių popierių biržoje (trumpinys – WIZZ) ir yra įtrauktos į FTSE 250 ir FTSE All-share indeksus. „Wizz Air“ pelnė pasaulinio masto pripažinimą dėl vykdomos oro saugumo politikos ir yra įtraukta į Tarptautinės oro transporto asociacijos (IATA) veiklos saugumo audito (IOSA) registrą. Neseniai aviakompanija pateko į dešimties saugiausių oro linijų bendrovių pasaulyje reitingą, sudarytą vienintelės pasaulio oro linijų saugos ir prekių vertinimo agentūros airlineratings.com. Taip pat neseniai metinis aviacijos ir kosmoso industrijos leidinys „Aviation 100“ paskelbė bendrovę už pasiekimus „Metų aviakompanija Europoje“ (angl. European Airline of The Year).


KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?

PALAIKYMO

 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2021 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2021 1st-studio.com

 
Total Timed::0.14165998sec.