Air Lituanica pirmoji Vilniaus oro uoste pradėjo teikti nepertraukiamos skrydžių registracijos paslaugą

Nuo lapkričio 2 d. oro linijų bendrovė „Air Lituanica“ pirmoji Tarptautiniame Vilniaus oro uoste pradėjo teikti nepertraukiamos skrydžių registracijos paslaugą. Keleiviai gali bet kuriuo jiems patogiu metu registruotis ir priduoti bagažą į visus tos dienos kompanijos skrydžius.

„Mūsų kompanijos tikslas yra siūlyti patogias paslaugas savo keleiviams. Kaip žinia, dalis keleivių patiria stresą dėl baimės pavėluoti į skrydį, nespėti atlikti registracijos, aviacijos saugumo ar kitų procedūrų, tad mes tikimės, kad nepertraukiama skrydžių registracija padės keleiviams išvengti papildomų nepatogumų ir padės geriau planuoti savo laiką,“ - sako „Air Lituanica“ komercijos direktorius Simonas Bartkus.

Remiantis užsienio oro uostų patirtimi, ši paslauga ypač reikalinga verslo keleiviams, kurie atlikę visas saugumo procedūras, gali savo laiką planuoti susitikimams ar tiesiog ramiam darbui Vilniaus oro uosto Verslo klube. Taip pat nepertraukiamos skrydžių registracijos paslauga yra aktuali keleiviams su mažais vaikais, vykstantiems grupėmis ir tiems, kurie nori daugiau laiko praleisti oro uosto parduotuvėse ar kavinėse.

„Oro uostas džiaugiasi čia veikiančių avialinijų siekiu gerinti jų paslaugų kokybę. Štai įvedus išankstinės registracijos paslaugą, keleiviams sudaromos sąlygos skrydžio laukimo laiką išnaudoti visapusiškiau bei lanksčiau planuoti vykimą į oro uostą,“ – teigė Vilniaus oro uosto aviacinių paslaugų skyriaus vadovas Evaldas Malakauskas.

Registracija į visus tos dienos „Air Lituanica“ skrydžius prasidės kiekvieną rytą 4 val. 50 min. ir tęsis iki paskutinio tos dienos išvykimo laiko.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?

PALAIKYMO

 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2021 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2021 1st-studio.com

 
Total Timed::0.17941117sec.