Air Lituanica nauja kryptis - Paryžius

Prie bendrovės vykdomų keturių tiesioginių reguliarių maršrutų į Prahą, Miuncheną, Berlyną ir Briuselį, nuo kitų metų vasario 14 d. prisidės skrydžiai iš Tarptautinio Vilniaus oro uosto į Paryžiaus Šarlio de Golio oro uostą (angl. Charles De Gaulle Airport). Per pirmus metus bendrovė tikisi į Prancūzijos sostinę pervežti virš 25 tūkst. keleivių. Prekyba bilietais prasidės jau šiandien.

„Šarlio de Golio oro uostas yra vienas svarbiausių oro uostų pasaulyje, antrasis pagal dydį Europoje, 2012 m. aptarnavęs daugiau kaip 61,5 mln. keleivių. Iš Vilniaus oro uosto niekas nevykdo skrydžių į šį oro uostą, tad mes labai džiaugiamės galėdami pasiūlyti keleiviams susisiekimą su tokiu svarbiu aviacijos centru,“ – sako „Air Lituanica“ direktorius Erikas Zubrus.

Vakar lapkričio 28 d. nutrūkus oro linijų bendrovės „Air Lituanica” ir Estijos oro linijų bendrovės „Estonian Air“ komercinio bendradarbiavimo susitarimui, „Air Lituanica“ pakoregavo savo planus ir skrydžių pradžią į Paryžių paankstino. E. Zubraus teigimu, kompanija yra pajėgi veikti pagal savo veiklos planą ir toliau plėsti skrydžių geografiją.

Nuo vasario 14 d. iki balandžio 27 d. pirmadieniais, trečiadieniais, penktadieniais į Prancūzijos sostinę skrydžiai bus vykdomi su 20 min. sustojimu Prahoje (keleiviams išlipti nereikės), o sekmadieniais – tiesiogiai. Nuo balandžio 28 d. visomis dienomis skrydžiai bus vykdomi tiesiogiai, sustojimo Prahoje nebebus. Tiesioginio skrydžio kelionės trukmė į vieną pusę sieks 2 val. 45 min., su sustojimu Prahoje - 4 val. Lėktuvas iš Vilniaus kils ryte, todėl keleiviai Paryžių galės pasiekti dar tik prasidedant darbo dienai.

Skrydžiai į Prahą, Miuncheną, Berlyną ir Briuselį vyksta pagal numatytą tvarkaraštį - visi keleiviai įsigiję bilietus pasieks savo destinacijas. „Air Lituanica“ skrydžiai yra vykdomi su „Embraer 175“ orlaiviu, kuriame yra 86 vietos, jį kompanija nuomoja tiesiogiai iš gamintojo. Šventiniu laikotarpiu suplanuoti skrydžiai iš Vilniaus ir Palangos oro uostų į Londoną ir Dubliną taip pat vyks pagal numatytą tvarkaraštį. Esant bet kokiems minimaliems skrydžių tvarkaraščių pakeitimams, keleiviai bus informuojami nedelsiant.

Primename, kad nuo bilietus į Paryžių, Berlyno, Briuselio, Miuncheno, Prahos, Londono, Dublino galima įsigyti per „Air Lituanica“ bilietų platinimo kanalus. Keleiviai, kurie bilietus Amsterdamo kryptimi pirko per „Air Lituanica“ pardavimo kanalus, 14 dienų laikotarpiu galės skristi be jokių pakeitimų, su kitais keleiviais susisieks „Air Lituanica“ klientų aptarnavimo centras ir pasiūlys jiems galimas alternatyvas.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?

PALAIKYMO

 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2021 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2021 1st-studio.com

 
Total Timed::0.1634059sec.