«Air Lituanica» didina įstatinį kapitalą

Oro linijų bendrovė „Air Lituanica“ didina savo kapitalą iki 11,276 mln. litų. Kompanijos akcininku tapo UAB „Baltic Post“, kuri investavo 86 tūkst. litų ir tapo tiesiogine UAB „Air Lituanica“ akcininke, o „Air Lituanica Club“, jungianti daugiau nei 40 fizinių ir juridinių asmenų, jau investavo 3,44 mln. Lt.

„Nauji akcininkai ne tik atveria naujas galimybes, tačiau ir rodo investuotojų pasitikėjimą kompanija ir, be abejo, investicijos stiprina lietuviškos aviakompanijos kapitalą“.– komentuoja „Air Lituanica“ valdybos pirmininkas Kęstutis Binkauskas.

Vykdydama savo planą, artimiausiu metu „Air Lituanica Club“ dar investuos 660 tūkst. litų ir pasieks bendrą 4,1 mln. investicijų dalį. „Air Lituanica“ akcininkai nuolat veda derybas su potencialiais investuotojais iš užsienio ir Lietuvos, kurie prisidės prie „Air Lituanica Club“ arba galės tapti tiesioginiais akcininkais.

„Air Lituanica“ vykdo reguliarius tiesioginius skrydžius iš Vilniaus į Briuselį, Berlyną, Prahą ir Miuncheną, o nuo vasario 14 d. pradės skrydžius į Paryžių.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?

PALAIKYMO

 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2021 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2021 1st-studio.com

 
Total Timed::0.89646387sec.