Vasarą «airBaltic» skraidins ir į Bukareštą

Baltijos šalių oro bendrovė „airBaltic“ birželio 3 d. keleiviams pasiūlys naują skrydžių kryptį – Ryga – Bukareštas. Naujuoju maršrutu bus organizuojami keturi skrydžiai per savaitę. Vykstantieji iš Bukarešto į Rygą galės patogiai pasiekti Rusiją, Skandinaviją ir Baltijos regioną.

„Naujoji skrydžių kryptis bus naudinga vykstantiems į Rygą ir Bukareštą verslo tikslais ar atostogauti. Svečiai iš Rumunijos iš Rygos oro uosto galės pasinaudoti daugybe tiesioginių skrydžių po Šiaurės Europą, – sako „airBaltic“ rinkodaros vadovas Kristofas Viatte. – Artėjantį vasaros sezoną netęsime skrydžių, sulaukusių mažesnės paklausos. Vietoj to, galime pasiūlyti naujų skrydžių krypčių.“

Kelionės tikslas (iš Rygos oro uosto)

Skrydžių dažnumas

Skrydžiai numatomi nuo

Kaina*,

„Basic“ bilietas

Kaina*,

„Business Elite“ bilietas

Bukareštas (Rumunija)

4 skrydžiai per savaitę

Birželio 3 d.

618 litų/179 eurai

2193 litai/635 eurai

* Mažiausia kaina į abi puses, įskaičiavus mokesčius, rinkliavas ir paslaugų įkainius; perkant per www.airBaltic.com, kiekis ribotas

Nuo birželio 3 d. „airBaltic“ lėktuvai iš Rygos oro uosto į Rumunijos sostinę Bukareštą skraidins antradieniais, trečiadieniais, penktadieniais ir šeštadieniais. Kelionė „Bombardier Q400 NextGen lėktuvu truks dvi valandas 55 minutes, o lėktuvo bilietas į abi puses kainuos nuo 618 litų, įskaičiavus oro uostų mokesčius ir rinkliavas. Visą skrydžių šia kryptimi sąrašą galima rasti interneto svetainėje www.airbaltic.com.

Oro bendrovė skraido į daugiau kaip 60 Europos, Skandinavijos, Rusijos, NVS šalių ir Viduriniųjų Rytų miestų. Lietuvoje „airBaltic“ skrydžius vykdo iš Vilniaus, Kauno ir Palangos oro uostų.

„airBaltic“ nuotraukos: http://www.airbaltic.com/public/downloads.html

Apie „airBaltic“:

„Air Baltic Corporation“ (airBaltic) yra uždara akcinė bendrovė, įkurta 1995 metais. Pagrindinis oro bendrovės akcininkas – Latvijos valstybė, valdanti 99,8 proc. akcijų. Šiuo metu „airBaltic“ lėktuvų parką sudaro 25 lėktuvai: penki „Boeing 737-500“, aštuoni „Boeing 737-300“, ir dvylika „Bombardier Q400 NextGen“ lėktuvų. „airBaltic” siūlo tiesioginius skrydžius iš trijų Baltijos šalių sostinių: Vilniaus, Rygos ir Talino. 2010 m. oro bendrovei „airBaltic“ įteiktas specialus pasaulinio apdovanojimo „The Budgies World Low Cost Airline Awards“prizas, kuriuo pripažinti „airBaltic“ kaip hibridinės oro bendrovės pasiekimai. „airBaltic“ taip pat pelnė 2009/2010 metų oro bendrovės vardą (Gold Award), kurį suteikė Europos regioninių oro bendrovių asociacija. „airBaltic“ gavo ir pasaulinį apdovanojimą už verslo restruktūrizavimą – „Phoenix Award 2010“.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?

PALAIKYMO

 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2021 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2021 1st-studio.com

 
Total Timed::0.1517868sec.