«airBaltic» pristato trečią tiesioginį skrydį iš Talino – į Vieną

Baltijos šalių oro bendrovė „airBaltic“ šią vasarą tiesioginiu skrydžiu sujungs Estijos ir Austrijos sostines, taip toliau stiprindama savo pozicijas Baltijos regione. Skrydžiai nauju, keturių kartų per savaitę reisu bus vykdomi nuo gegužės 7 dienos.

„Kartu su „Austrian Airlines“ gerinsime susisiekimą tarp Baltijos šalių sostinių ir Europos širdies – Vienos – bei kitų Europos miestų. Tai bus trečiasis tiesioginis skrydis iš Talino: „airBaltic“ jau vykdo tiesioginius skrydžius maršrutu Talinas – Paryžius, pavasarį bus pradėti organizuoti skrydžiai kryptimi Talinas – Berlynas“, – sako „airBaltic“ generalinis direktorius Martinas Gaussas.

Kelionės maršrutas

Skrydžių dažnumas

Skrydžiai numatomi nuo

Kaina *,

„Basic“ bilietas

Kaina*,

„Business Elite“ bilietas

Talinas – Viena

4 skrydžiai per savaitę

2015 m. gegužės 7 d.

69 eurai

459 eurai

*Mažiausia kaina, įskaičiavus mokesčius, rinkliavas ir paslaugų įkainius; perkant per www.airBaltic.com, kiekis ribotas

Nuo gegužės 7 d. „airBaltic“ lėktuvai iš Talino oro uosto į Austrijos sostinę Vieną skraidins keturis kartus per savaitę lėktuvu „Bombardier Q400 NextGen“. Lėktuvo bilietas į vieną pusę kainuos nuo 69 eurų, įskaičiavus oro uostų mokesčius ir rinkliavas. Visą „airBaltic“ skrydžių tvarkaraštį galite rasti kompanijos svetainėje www.airbaltic.com.

Baltijos šalių oro bendrovė skraido į daugiau nei 60 Europos, Skandinavijos, Rusijos, NVS šalių ir Viduriniųjų Rytų miestų. Lietuvoje „airBaltic“ skrydžius vykdo iš Vilniaus ir Palangos oro uostų.


Apie „airBaltic“:

„Air Baltic Corporation“ (airBaltic) yra uždara akcinė bendrovė, įkurta 1995 metais. Pagrindinis oro bendrovės akcininkas – Latvijos valstybė, valdanti 99,8 proc. akcijų. Šiuo metu „airBaltic“ lėktuvų parką sudaro 25 lėktuvai: penki „Boeing 737-500“, aštuoni „Boeing 737-300“, ir dvylika „Bombardier Q400 NextGen“ lėktuvų. „airBaltic” siūlo tiesioginius skrydžius iš trijų Baltijos šalių sostinių: Vilniaus, Rygos ir Talino. 2010 m. oro bendrovei „airBaltic“ įteiktas specialus pasaulinio apdovanojimo „The Budgies World Low Cost Airline Awards“prizas, kuriuo pripažinti „airBaltic“ kaip hibridinės oro bendrovės pasiekimai. „airBaltic“ taip pat pelnė 2009/2010 metų oro bendrovės vardą (Gold Award), kurį suteikė Europos regioninių oro bendrovių asociacija. „airBaltic“ gavo ir pasaulinį apdovanojimą už verslo restruktūrizavimą – „Phoenix Award 2010“.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?

PALAIKYMO

 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2023 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2023 1st-studio.com

 
Total Timed::0.15325499sec.