Vilniaus oro uostas siekia atkurti prarastus «Air Lituanicos» maršrutus

Praėjusią savaitę oro linijoms „Air Lituanica“ sustabdžius veiklą ir atšaukus skrydžius, keleiviams pagalbos ranką ištiesė kitos oro bendrovės – „airBaltic“ ir „Wizz Air“, operatyviai sureagavo „Estonian Air“, o dėl prarastų maršrutų atkūrimo bei naujų krypčių iš Vilniaus oro uosto deramasi ir su kitais vežėjais.

„Air Lituanica“ vykdė skrydžius dešimt krypčių – iš ir į Amsterdamą, Briuselį, Miuncheną, Berlyną, Paryžių, Bilundą, Prahą, Stokholmą, Hamburgą ir Taliną.

Air Lituanica“ kryptis Skrydžių dažnis per savaitę Perkelti skrydžiai Kiti vežėjai, skrydžių dažnis Pasiūlymai „Air Lituanica“ keleiviams Susitarimas ateičiai
Berlynas (TXL)
6
„airBaltic“ per Rygą iki birželio 5 d.

Nuo rugsėjo 3 d. „airBaltic“, 4 k. per savaitę

Briuselis

6
„airBaltic“ per Rygą iki birželio 5 d. „Brussels Airlines“ 4 k. per savaitę, „Ryanair“ 3 k. per savaitę į CRL oro uostą
Nuo rugsėjo 3 d. „airBaltic“, 4 k. per savaitę

Miunchenas

3
„airBaltic“ per Rygą iki birželio 5 d.Paryžius

4
„airBaltic“ per Rygą iki birželio 5 d. „Ryanair“ 2 k. per savaitę, „Wizz air“ 3 k. per savaitę į BVA oro uostą „Wizz Air“ gelbėjimosi bilietai skrydžiams iki birželio 30 d. Nuo rugsėjo 2 d. „airBaltic“ 3 k. per savaitę

Praha

2
„airBaltic“ per Rygą iki birželio 5 d.Talinas

10
„airBaltic“ per Rygą iki birželio 5 d. „Estonian Air“ 6 k. per savaitę
„Estonian Air“ 12 k. per savaitę

Bilundas

2
„airBaltic“ per Rygą iki birželio 5 d.

Nuo rugsėjo 14 d. „Wizz Air“ 2 k. per savaitę


Amsterdamas

7
„airBaltic“ per Rygą iki birželio 5 d. „airBaltic“ 7 k. per savaitę „Wizz Air“ gelbėjimosi bilietai skrydžiams į Eidhoveną iki birželio 30 d.

Stokholmas (BMA)

6
„airBaltic“ per Rygą iki birželio 5 d. „SAS Scandinavian Airlines“ oro uostą 10 k. per savaitę, „Norwegian“ 3 k. per savaitę į ARN oro uostą
Nuo rugsėjo 1 d. „airBaltic“ 12 k. per savaitę į BMA oro uostą, nuo rugsėjo 15 d. „Wizz Air“ 3 k. per savaitę į NYO oro uostą

Hamburgas

3
„airBaltic“ per Rygą iki birželio 5 d.Iki birželio 5 d. numatytus „Air Lituanicos“ skrydžius be jokių papildomų mokesčių keleiviams perėmė „airBaltic“ oro linijos. Nuo rugsėjo bendrovė pradės vykdyti skrydžius iš Lietuvos sostinės šešiomis kryptimis – į Briuselį, Berlyną, Paryžių, Stokholmą, Varšuvą ir Helsinkį. Šiuo metu „airBaltic“ iš Vilniaus oro uosto skraidina į Rygą ir Amsterdamą.

Taip pat bendrovė visiems keleiviams, turintiems „Air Lituanica“ bilietus skrydžiams nuo birželio 6 d., siūlo specialią bilietų kainą – 59–89 eurų į vieną pusę. Bilietus galima užsisakyti paskambinus į „airBaltic“ skambučių centrą. Plačiau skaitykite čia.

Apie maršrutų iš Vilniaus plėtrą skelbia ir mažų sąnaudų oro linijų bendrovė „Wizz Air“ – nuo rugsėjo 14 d. keleiviai bus tiesiogiai skraidinami į Stokholmą ir Bilundą. Oro linijos taip pat vykdo specialią akciją keleiviams, kurių užsakyti „Air Lituanica“ skrydžiai į Paryžių ir Amsterdamą buvo atšaukti. Paskambinę į „Wizz Air“ skambučių centrą jie gali užsisakyti skrydžius Vilnius–Paryžiaus Bovė oro uostas ar Vilnius–Eidhovenas už 19.99 eurų. Pasiūlymas galioja gegužės 23–birželio 30 d. skrydžiams. Vietų rezervacija vykdoma iki gegužės 31 d. Daugiau apie pasiūlymą sužinoti galite čia.

„Estonian air“, reaguodama į „Air Lituanica“ keleivių situaciją, taip pat nusprendė padidinti skrydžių tarp Vilniaus ir Talino skaičių nuo 6 iki 11 kartų per savaitę. Prie sėkmingų vakarinių skrydžių oro linijos pridės ir rytinius skrydžius, kurie bus vykdomi nuo pirmadienio iki penktadienio.

Po „Air Lituanicos“ skrydžių nutraukimo, septyni iš dešimties bendrovės vykdytų maršrutų bus toliau vykdomi kitų vežėjų. Vilniaus oro uostas dar derasi su kitomis oro linijomis, kad būtų didinamas skrydžių į Berlyną skaičius, o skrydžiai į Miuncheną būtų atkurti.

Dar šiais metais skrydžių iš Lietuvos sostinės žemėlapis pasipildys ir naujomis kryptimis – keleiviai bus skraidinami į Varšuvą, Helsinkį, Glazgą, Kijevą, Miuncheną (Memingemą).

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?

PALAIKYMO

 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2021 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2021 1st-studio.com

 
Total Timed::0.182868sec.