Nuo rudens – naujas SAS maršrutas Vilnius – Oslas

Skandinavijos skrydžių bendrovė SAS š.m. spalio 29 d. pradės vykdyti tiesioginius skrydžius tarp Vilniaus ir Oslo. Naujuoju maršrutu SAS keleiviams pasiūlys keturis reisus per savaitę: pirmadieniais, ketvirtadieniais, penktadieniais ir sekmadieniais.

 

„Paskutiniaisiais metais ypač sparčiai augo ekonominio bendradarbiavimo tarp Lietuvos ir Norvegijos apimtys. Šiuo metu mūsų šalyje veiklą vykdo virš 200 Norvegijos kapitalo įmonių, jose dirba virš 11 000 darbuotojų. Būtent verslo santykių plėtra tarp šių dviejų šalių paskatino SAS atidaryti naują maršrutą tarp Vilniaus ir Oslo. Pradžioje mūsų keleiviams pasiūlysime tiesioginius skrydžius keturis kartus per savaitę, o ateityje - galbūt ir dažniau“, - pažymėjo SAS vadovė Baltijos šalims ir Rusijai Rūta Jucienė.

 

Praėjusių metų pabaigoje – šių metų pradžioje, t.y. žiemos švenčių laikotarpiu SAS vykdė tiesioginius skrydžius tarp Vilniaus ir Oslo. Šie reisai buvo ypač populiarūs Norvegijoje gyvenančių ir dirbančių išeivių iš Lietuvos tarpe. Reiso populiarumas tapo dar viena priežastimi naujam tiesioginiam reisui pasirinkti Oslas – Vilnius kryptį.

 

SAS keleiviai iš Vilniaus per Oslą taip pat galės patogiai pasiekti mažesnius Norvegijos miestus: Bergeną, Bodą, Evenesą, Haugesundą, Moldę, Stavangerį, Trondheimą, Tromsą ir kitus.

 

Skrydžiai tarp Lietuvos ir Norvegijos sostinių bus vykdomi “Boeing 737-700” lėktuvais, talpinančiais 141 keleivį.

 

Skrydžių bendrovė SAS iš Lietuvos į pagrindinius Skandinavijos oro uostus iš viso vykdo 46 skrydžius per savaitę: 19 skrydžių per savaitę tarp Vilniaus ir Kopenhagos bei 14 skrydžių per savaitę tarp Vilniaus ir Stokholmo, taip pat 13 skrydžių per savaitę tarp Palangos ir Kopenhagos. Spalio 29 d. SAS pradėjus vykdyti reguliarius skrydžius tarp Vilniaus ir Oslo, bendrovės skrydžių skaičius mūsų šalyje išaugs iki 50 per savaitę.

 

 

 

Apie SAS:

Suformuotos 1946 m., Skandinavijos oro linijos SAS yra viena seniausių ir didžiausių Europos civilinės aviacijos bendrovių, 1997 m. tapusi viena iš tarptautinio skrydžių bendrovių aljanso „Star Alliance“ steigėjų. 1992 m. SAS tapo pirmąja užsienio skrydžių bendrove, pradėjusia reguliarius skrydžius iš Kopenhagos į Vilnių, 2004 m. - iš Palangos į Kopenhagą, o 2013 m. balandžio 1 d. SAS atnaujino skrydžius iš Vilniaus į Stokholmą.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?

PALAIKYMO

 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2021 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2021 1st-studio.com

 
Total Timed::0.15465903sec.