«Wizz Air» renka ambasadorius – palaikykime lietuvaites

Didžiausia centrinėje ir rytų Europoje mažų sąnaudų bendrovė „Wizz Air“, pasitelkusi viešą balsavimą  socialinėse medijose, skelbia naujus savo ambasadorių rinkimus, tarp kurių pretenduoja ir trys lietuvaitės. Įvairiuose žiniasklaidos ar visuomenės renginiuose „Wizz Air“ ambasadoriai, kurie yra įgulos nariai ir aviacijos rinkoje žinomi dėl kokybiško ir dėmesingo keleivių aptarnavimo, kompanijai atstovauja dvejus metus. Balsavimas, atviras visiems kompanijos keleiviams ir gerbėjams, rengiamas naudojant specialią aplikaciją „Wizz Air“ socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje. Kompanijos gerbėjai turės lemiamą žodį renkant kiekvienos šalies ambasadorių iš 39 finalininkų – tris iš šalių su keliomis „Wizz Air“ bazėmis ir du iš šalių, kuriose yra po vieną kompanijos bazę. Lietuvoje keleiviai gali rinkti ir atiduoti balsus už 3 finalininkes iš Lietuvos – Iloną Krol, Dominyką Cenkutę, ir Sandrą Siniavskają.

„Mūsų lėktuvų įgulos aistra – darbas ir keleiviai, kuriais jie rūpinasi ir užtikrina saugumą. Iki birželio 24 dienos raginame savo keleivius balsuoti už tuos, kuriuos jie labiausiai atpažįsta ir nuspręsti, kuri iš išskirtinių įgulų atstovaus atsinaujinusiam „Wizz Air“ prekės ženklui ir vertybėms vietinėse bendruomenėse, labdaros renginiuose bei dalinsis mintimis apie savo karjerą“, – sako „Wizz Air“ korporatyvinių reikalų vadovas Owain Jones. Balsuoti galima paspaudus šią nuorodą:  https://apps.facebook.com/wizz-air-ambassadors/

„Wizz Air“ kviečia rinkti tuos kandidatus, kurie, balsuojančių nuomone, demonstruoja išskirtinį profesionalumą ir nuolat siekia geriausio klientų aptarnavimo. Išrinkti ambasadoriai bus daug daugiau nei tik kompanijos prekės ženklo atstovai. Geriausia iš geriausių sudaryta keleivių įgula atstovaus savo kolegoms apie darbą pasakodami žiniasklaidai, mokinių klasėms mokyklose, hospitalizuotiems vaikams ir daugeliui kitų, kuriuos įkvepia įdomus skrydžių palydovų gyvenimas. „Wizz Air“ ambasadoriai mielai dalinsis savo sėkmės paslaptimi ir skatins siekti karjeros aviacijoje, padės geriau suprasti „gyvenimo debesyse“ privalumus ir iššūkius.

Apie „Wizz Air”:

Didžiausios Centrinėje ir Rytų Europoje mažų sąnaudų bendrovės „Wizz Air“ orlaivių parką sudaro 60 „Airbus A320“ lėktuvų. Oro linijų kompanija skraidina iš 22 bazių ir siūlo 380 maršrutų, jungiančių 112 krypčių 38-iose šalyse. „Wizz Air“ komandą sudaro 2200 profesionalų, kurie siūlo aukščiausio lygio aptarnavimą. Finansiniais metais, kurie baigiasi 2015 m. kovo 31 d., bendrovę „Wizz Air“ pasirinko 16,5 mln. keleivių. „Wizz Air“ akcijos yra listinguojamos Londono vertybinių popierių biržoje (trumpinys – WIZZ).

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?

PALAIKYMO

 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2021 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2021 1st-studio.com

 
Total Timed::0.21538997sec.