Oro keleivių teisių dieną – dovanos ir nemokamos konsultacijos keliautojams!

Atšaukė arba atidėjo skrydį? Dingo arba buvo sugadintas bagažas? Kur kreiptis ir kokia kompensacija priklauso? Visus atsakymus gausite apsilankę Tarptautiniame Vilniaus oro uoste Oro keleivių teisių dieną – 2015 m. birželio 30 d. 10-13 val.

Pasinaudokite proga – šią dieną Europos vartotojų centro Lietuvoje specialistai patars kaip elgtis atsidūrus įvairiose situacijose, suteiks naudingos informacijos, kokių teisių ar kompensacijų galite reikalauti įvykus kelionės nesklandumams. Jūsų taip pat lauks oro keliautojo atmintinė, įvairios dovanos ir netgi stendas-lėktuvas, kur su savo šeima ar kompanija pasidarysite šaunių nuotraukų atminčiai. 

Oro keleivių teisių diena – jau tradiciniu tapęs vienos dienos renginys Europos Sąjungos oro uostuose, inicijuotas Europos vartotojų centrų tinklo (ECC-Net). Šią dieną didžiąją dalį Europos oro uostų suvienys informatyvi akcija, kurios metu keleiviai bus informuojami apie jų teises keliaujant oru. Europos Sąjungoje vartotojų teisių užtikrinimui skiriamas didelis dėmesys – tuo rūpinasi visose Europos Sąjungos valstybėse, Islandijoje ir Norvegijoje įsikūrusių centrų tinklas ECC-Net. 2014 metais iš visų ECC-Net pateiktų vartotojų skundų pirmavo skundai, susiję su pažeistomis oro keleivių teisėmis, t.y. dėl atšauktų, atidėtų skrydžių, dingusio, vėlavusio ar sugadinto bagažo (18,3 proc.). Tokie skundai sudarė ir didžiausią dalį Europos vartotojų centrui Lietuvoje pateiktų skundų (beveik 40 proc.).

Jei nespėjote susitikti su Europos vartotojų centro Lietuvoje specialistais Tarptautiniame Vilniaus oro uoste, tačiau manote, kad keliaujant ar perkant Europoje Sąjungoje, Islandijoje ar Norvegijoje jūsų teisės buvo pažeistos – kreipkitės tiesiogiai jums patogiu būdu į Europos vartotojų centrą Lietuvoje – specialistų patarimai ir pagalba nemokama!

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?

PALAIKYMO

 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2021 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2021 1st-studio.com

 
Total Timed::0.15299797sec.