«airBaltic» gerina susisiekimą su Stokholmu

Baltijos šalių oro bendrovė airBaltic tobulina susisiekimą tarp Vilniaus ir Stokholmo. Nuo šių metų spalio 25 d. iš Vilniaus į Švedijos Arlandos oro uostą skrydžių bendrovė keleivius skraidins iki 6 kartų per dieną – vienu tiesioginiu maršrutu bei 5 per Latvijos sostinę Rygą.

"Žiemos sezonui perkeliame airBaltic Stokholmo Broma oro uosto maršrutus į didžiausią Švedijoje Arlanda oro uostą. Džiaugiamės patobulindami maršrutą, jungiantį Švediją su Baltijos regionu ir galėdami šia kryptimi keleiviams pasiūlyti net iki 6 skrydžių per dieną", – sako airBaltic komercijos vadovas Kristoferis Viatte.

Skrydžius iš Vilniaus į Stokholmo Arlandos oro uostą airBaltic vykdys iki 5 kartų per savaitę, su papildomais maršrutais tarp Lietuvos iš Švedijos sostinių per Rygą. Iš Latvijos sostinės bus vykdoma iki 5 skrydžių per dieną. Skrydžiai bus vykdomi "Bombardier Q400 NextGen" lėktuvais. Kelionės trukmė iš Vilniaus į Stokholmą – 1 val. 40 min., o iš Rygos – 1 val. 15 min. Bilietas į vieną pusę iš Vilniaus kainuos nuo 39 eurų, iš Rygos – nuo 35 eurų, įskaitant oro uostų mokesčius ir rinkliavas.

Visą airBaltic skrydžių tvarkaraštį galite rasti kompanijos svetainėje www.airbaltic.com.

Baltijos šalių oro bendrovė airBaltic skraido į daugiau nei 60 Europos, Skandinavijos, Rusijos, NVS šalių ir Viduriniųjų Rytų miestų. Lietuvoje airBaltic skrydžius vykdo iš Vilniaus ir Palangos oro uostų. Taip pat bendrovė siūlo tiesioginius skrydžius iš Talino bei Rygos.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?

PALAIKYMO

 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2021 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2021 1st-studio.com

 
Total Timed::0.21814299sec.