airBaltic siuncia atvirukus iš debesu

Baltijos šalių oro bendrovė airBaltic, bendradarbiaudama su Latvijos pašto operatoriumi "Latvijas Pasts", 20-tojo gimtadienio proga pristatė savo keleiviams naują paslaugą – visą spalį skrydžio metu savo draugams ar artimiesiems klientai gali nemokamai išsiųsti atviruką.

"Dedame visas pastangas, kad mūsų klientų kelionė lėktuvu būtų kuo malonesnė, todėl visą spalį airBaltic keleiviams siūlo unikalų šansą išsiųsti atviruką, parašytą skrendant lėktuvu 10 km aukštyje. Tai – puiki galimybė nustebinti savo mylimus žmonės Baltijos šalyse su "Debesų atviruku". Ši paslauga – dar viena romantiška dovana klientams. Jau esame pasiūlę keleiviams savo mylimiesiems įteikti puokštę rožių ir butelį putojančio vyno skrydžio metu", – sako airBaltic komercijos vadovas Kristoferis Viatte.

Atvirukai – viena asmeniškiausių bendravimo priemonių, kurią itin malonu gauti kiekvienam. Latvijos paštas plečia atvirukų pasiūlą ir bendradarbiaudamas su airBaltic pristatė galimybę išsiųsti atvirukus, skrendant šių avialinijų lėktuvais. Tai itin maloni patirtis visiems, o ypač – skrendantiems lėktuvu pirmą kartą", – sako Arnis Salnajs, Latvijos Pašto valdybos narys.

Norint išsiųsti proginį atviruką skrydžio metu, tereikia jį su linkėjimu perduoti įgulai. Po skrydžio atvirukai perduodami Latvijos paštui, kuris atvirukus nemokamai išsiunčia į bet kurią Baltijos šalį.

Baltijos šalių oro bendrovė airBaltic skraido į daugiau nei 60 Europos, Skandinavijos, Rusijos, NVS šalių ir Viduriniųjų Rytų miestų. Lietuvoje airBaltic skrydžius vykdo iš Vilniaus ir Palangos oro uostų. Taip pat bendrovė siūlo tiesioginius skrydžius iš Talino bei Rygos.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?

PALAIKYMO

 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2021 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2021 1st-studio.com

 
Total Timed::0.17434192sec.