airBaltic pradės skrydžius iš Rygos į Reikjaviką

Baltijos šalių oro bendrovė airBaltic paleidžia naują maršrutą iš Rygos į Reikjaviką ir atgal. Skrydžiai bus vykdomi nuo 2016 m. gegužės 28 d.

 

airBaltic tinklo valdymo vyresnysis viceprezidentas Wolfgang Reuss: „Naujasis maršrutas suteiks puikias galimybes iš naujo atrasti Reikjaviką, vieną iš patraukliausių Šiaurės šalių miestų, pasižymintį kvapą gniaužiančiu kraštovaizdžiui bei nuostabia gamta. Tuo pačiu metu keliautojai iš Islandijos galės mėgautis naujomis kryptimis į Baltijos regioną, jo kultūrinius renginius, neprilygstamą sostinių architektūrą ir ryškų naktinį gyvenimą.“

 

Maršrutas

Skrydžių dažnis

Pradžios data

Kaina *,

Basic

Kaina *,

Premium

Kaina*,

Business

Ryga –  Reikjavikas

2 kartai per savaitę

2016 m. gegužės 28 d.

139 EUR

215 EUR

559 EUR

 

 

 

 

 

 

 

 

 

*Mažiausia kainą, įskaitant mokesčius, įmokas ir paslaugų mokesčius galima rasti www.airBaltic.com

 

airBaltic skrydžiai iš Rygos į Reikjaviką vyks du kartus per savaitę Boeing 737-300 lėktuvais, kelionės trukmė – 4 valandos ir 5 minutės. Vienos krypties bilietų kaina prasidės nuo 139 eurų, įskaitant oro uosto įmokas bei pirkimo išlaidas. Visą airBaltic skrydžių tvarkaraštį galima rasti bendrovės puslapyje www.airbaltic.com.

 

Baltijos šalių oro bendrovė „airBaltic“ skraido į daugiau nei 60 Europos, Skandinavijos, Rusijos, NVS šalių ir Viduriniųjų Rytų miestų. Lietuvoje „airBaltic“ skrydžius vykdo iš Vilniaus ir Palangos oro uostų. Taip pat bendrovė siūlo tiesioginius skrydžius iš Talino bei Rygos.

 

 

Apie „airBaltic“: 

 

„Air Baltic Corporation“ („airBaltic) – punktualiausios pasaulio oro linijos, jungiančios Rygą su daugiau nei 60 Europos, Skandinavijos, Viduriniųjų Rytų ir NVS šalių Tai uždara akcinė bendrovė, įkurta 1995 metais. Pagrindinis oro bendrovės akcininkas – Latvijos valstybė, valdanti 99,8 proc. akcijų. Šiuo metu „airBaltic“ lėktuvų parką sudaro 25 lėktuvai – trylika „Boeing 737“ bei 12 „Bombardier Q400Next Gen” lėktuvų. „airBaltic“ pelnė daugybę tarptautinių apdovanojimų už nepriekaištingą veiklą, inovatyvų ir pažangų aptarnavimą bei pasiekimus verslo restruktūrizavime. 2012 m. nepriklausoma rinkos ir vartotojų tendencijų tyrimo agentūra „Airlinetrends“ pripažino „airBaltic“ viena iš Top 10 novatoriškiausių pasaulinių oro linijų  2014 m. „airBaltic“ pripažinta punktualiausia  tarp pasaulio oro linijų bendrovių.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?

PALAIKYMO

 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2021 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2021 1st-studio.com

 
Total Timed::0.50787401sec.