Vertingiausia oro linijų kompanija 2016 metais – Wizz Air

Singapūre vykusiuose kasmetiniuose ir jau 42-uose oro linijų rinkos apdovanojimuose didžiausia žemų sąnaudų oro linijų bendrovė Centrinėje ir Rytų Europoje „Wizz Air“ pelnė „Metų vertingiausios oro linijų bendrovės“ titulą (angl. „Value Airline of the Year“). Vienas geidžiamiausių aviakompanijų apdovanojimų „Wizz Air“ skirtas už puikius veiklos rezultatus, kokybišką klientų aptarnavimą ir išskirtinius pasiekimus 2015 metais.

„Būti įvertintiems tokiu prestižiniu apdovanojimu yra didelė garbė. Pasiekę įspūdingų rezultatų, 2015 metais atsidūrėme naujose aukštumose visose veiklos srityse. Tikime, kad kelionės paverčia mūsų gyvenimus ir pasaulį aplink mus geresniais, tad neįtikėtinas mūsų klientų lojalumas ir šis apdovanojimas tik patvirtina, kad mūsų pastangos paversti keliones prieinamas kiekvienam – rezultatyvios. Tad ir 2016 metais plėsime savo augantį skrydžių tinklą bei ir toliau sieksime pasiūlyti žemiausias galimas kainas rinkoje. Didinsime ir mūsų klientų pasitenkinimą, suteikdami galimybes kelionių patirtis su „Wizz Air“ prisitaikyti pagal savo asmeninius poreikius: mažų sąnaudų skrydžiai patenkins keliautojų su nedideliu biudžetu poreikius, siekiantiems didesnio komforto, siūlysime rinktis papildomas paslaugas iš gausaus mūsų paslaugų spektro“, – sakė „Wizz Air“ vadovas József Váradi.

Praėjusiais metais aviakompanija pradėjo sėkmingai kotiruoti akcijas Londono vertybinių popierių biržoje, atnaujino prekės ženklą ir orlaivių išorę, su „Airbus“ bendrove sudarė rekordinį sandorį dėl 110 „A321neo“ tipo orlaivių, tapo pirmąja avialinijų bendrove Europoje, pradėjusia vykdyti skrydžius su 230 sėdimų vietų turinčiais „A321“ orlaiviais bei pasveikino 100-milijoninį keleivį.

„Wizz Air“ praėjusiais metais pasirinko 19 mln. keleivių – 22 proc. daugiau nei 2014 metais, orlaivių parkas pasipildė 11 naujų „Airbus“ lėktuvų bei sukurta 400 naujų darbo vietų. Iš viso kompanijoje dirba 2600 darbuotojų.

Iškilmingus kasmetinius oro linijų apdovanojimus rengia vienas iš didžiausių aviacijos rinką analizuojančių žurnalų „Air Transport World“ (ATW). Apdovanojimai pradėti teikti 1974 metais.

Apie „Wizz Air“

Didžiausios Centrinėje ir Rytų Europoje mažų sąnaudų bendrovės „Wizz Air“ orlaivių parką sudaro 66 „Airbus“ A320 ir A321 tipo orlaiviai. Oro linijų kompanija skraidina iš 24 bazių ir siūlo 400 maršrutų, jungiančių 119 krypčių 38-iose šalyse. „Wizz Air“ komandą sudaro 2600 aviacijos profesionalų, kurie siūlo aukščiausio lygio aptarnavimą. 2015 metais bendrovę „Wizz Air“ pasirinko 19,2 mln. keleivių. „Wizz Air“ akcijos yra skelbiamos Londono vertybinių popierių biržoje (trumpinys – WIZZ) ir yra įtrauktos į FTSE 250 ir FTSE All-share indeksus.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?

PALAIKYMO

 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2021 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2021 1st-studio.com

 
Total Timed::0.23713088sec.