Tallink laivu «Romance» liepos mėnesį bus galima tiesiogiai keliauti iš Rygos į Saaremaa, Alandą ir Klaipėdą

„Tallink Grupp“ paskelbė, kad šią vasarą vykdys 3 specialias keliones tiesiogiai iš Rygos ir atgal į naujas vietas, įskaitant Alandą, Saremą ir Klaipėdą, kad keliautojai galėtų pasimėgauti neišbandytomis dienos kelionėmis laiku. Kelionės vyks liepos mėnesį populiariu bendrovės laivu „Romance“, kuris paprastai plaukia Ryga-Stokholmas maršrutu. Keliautojai turės progą ištyrinėti neatrastas ir nuostabias regiono vietoves ir pasigrožėti Baltijos jūra.

Tam, kad būtų pakankami laiko kiekviename iš kelionių taškų aplankyti įdomiausius objektus, pasivažinėti dviračiais, pasivaikščioti ar pažvejoti, įmonė prailgino  laika, kuri galima praleisti kelionės tiksle – Alandos tyrinėjimui skirtos 9 valandos, Saremui – net 12 valandų.

Specialios kelionės iš Rygos vyks:

18.07 Ryga-Alanda-Ryga

24.07 Ryga-Klaipėda-Ryga

26.07 Ryga-Sarema-Ryga

Detalūs kelionių tvarkaraščiai:

Ryga-Alanda-Ryga

17:00 Išvykimas iš Rygos

09:00 Atvykimas į Alandą

18:00 Išvykimas iš Alandos

11:00 Atvykimas į Rygą

Ryga-Klaipėda-Ryga

17:00 Išvykimas iš Rygos

09:00 Atvykimas į Klaipėdą

19:00 Išvykimas iš Klaipėdos

10:00 Atvykimas į Rygą

Ryga-Sarema-Ryga

18:00 Išvykimas iš Rygos

08:00 Atvykimas į Saremą

20:00 Išvykimas iš Saremos

10:00 Atvykimas į Rygą

Visose kelionėse, išskyrus Ryga-Sarema-Ryga, į denį bus priimami keliautojai su savo automobiliais.

„Mes labai džiaugiamės, kad šią vasarą galime pasiūlyti klientams išskirtinai platų kelionių spektrą, iš kurio sau tinkamą maršrutą gali pasirinkti kiekvienas. Mes sunkiai dirbome ieškodami ir derindami geriausius kelionių pasiūlymus į saugias, įdomias ir unikalias vietas, išplėsdami įprastą kelionių pasiūlą“, - teigia „Tallink Latvija“ generalinis direktorius Hillard Taur.

„Taigi jei norite aplankyti Estijos ar Suomijos salų perlus Saremą ar Alandą, ar praleisti dieną Lietuvos uoste Klaipėdoje – suteiksime jums galimybę tai padaryti liepą. Ir kas žino – mes dar galime nustebinti jus naujais pasiūlymais, todėl sekite mūsų naujienas“, - sako H. Taur.

Bilietus į liepose mėnesio keliones laivu „Romance“ galima įsigyti nuo birželio 19 dienos svetainėje www.tallink.lt, bilietų kasose ar pas įmonės klientų aptarnavimo specialistus.  

Be specialių kruizų, „Tallink“ taip pat vykdys keturias biznio klasės keliones maršrutu Ryga-Stockhomas-Ryga. Šios kelionės prasidės Rygoje liepos 8, 14, 22 ir 28 dienomis. Norintys gauti daugiau informacijos apie išvykimą iš Stokholmo, turėtų kreiptis į „Tallink“ klientų aptarnavimo specialistus. Šiuo metu keleiviams šiuo keliu leidžiama keliauti tik darbo tikslai


KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?

PALAIKYMO

 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2023 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2023 1st-studio.com

 
Total Timed::0.20546794sec.