Dėl kruiziniame laive kilusio gaisro evakuota 600 žmonių

Iš populiaraus kruizinio laivo MS Deutschland šių metų gegužės 23 dieną evakuota 600 žmonių, iš jų 360 keleivių, kai laive vidurdienį kilo gaisras. Kruizinis laivas buvo netoli Norvegijos krantų prie Eidfjorden. Ugniagesiai plušo ilgas valandas, kol pavyko pilnai užgesinti ugnį. Evakuacija vyko be didesnių nesklandumų. Gaisrą pavyko užgesinti tik vakare.

Nors ugnis buvo išplitusi tik mašinų skyriuje, tačiau karštis buvo jaučiamas visur ir labai apsunkino gesinimo darbus. Gesinti gaisrą atvyko Bergeno ugniagesių pajėgos, padėjusios kovoti su ugnimi 175 metrų ilgio MS Deutschland laive.

Dvylikos metų senumo kruizinis laivas sekmadienį turėjo plaukti į Hamburgą (Vokietija), tačiau įvykus gaisrui, nėra žinoma, kad laivas galės išplaukti į planuotą kelionę. Nepaaiškėjo dar ir gaisro priežastis.

Evakuoti keleiviai naktį praleido Eidfjordo viešbučiuose ir jau sekančią dienąsuko link namų iš Oslo ir Bergeno oro uostų. Laivas nugabentas į Bergeną, kad būtų išaiškintas gaisro sukėlėjas ir būtų atliktas remontas.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?

PALAIKYMO

 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::0.15009713sec.