Puikūs baroko įspūdžiai Olomouce!

Jau šeštą kartą Olomouce Centrinėje Moravijoje vyks „Baroko šventė“ - liepos 7-29 dienomis!

Svečių laukia 22 vakarai su septyniomis naujai parengtomis viso vakaro programomis su puikias Čekijos ir užsienio solistais bei dramos aktoriais. Spektakliuose dalyvaus daugiau nei 70 profesionalių atlikėjų, grojančių istoriniais muzikos instrumentais.

Olomouco baroko šventė tai vienas iš įdomiausių vasaros turistinio sezono Čekijoje renginių. Lankytojų laukia nuostabūs kultūros ir gastronomijos įspūdžiai – nuo Rumunijos vynų degustacijos, baroko spektaklių ir senovinių užuolaidų parodos iki neobarokinės Šv. Jono Sarkanderio koplyčios bei Šv. Mykolo bažnyčios su įėjimu į bokštą aplankymo. Bus irgi kitos staigmenos: miesto aplankymas, specialus šešių patiekalų baroko meniu „Atmosphere“ restorane ir nakvynių paketai (apgyvendinimas pasirinktuose viešbučiuose ir baroko spektaklis).


Olomouco barokas aiškiai įrašytas į miesto pobūdį. Rasime čia daug baroko architektūros pavyzdžių, o pagrindiniai tai: Arkivyskupų rūmai, Šv. Trejybės kolona (įtraukta į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą), fontanai, jėzuitų konviktas, Kostel Panny Marie Sněžné bažnyčia ar Šv. Jono Sarkanderio koplyčia.


Renginių bilietų užsakymas ir daugiau informacijos: www.baroko.olomouc.eu


KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2023 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2023 1st-studio.com

 
Total Timed::0.10534692sec.