Marakešas skelbiamas naujuoju sekso turizmo metropoliu

Marakešas tapo tarptautiniu sekso turizmo centru. Daugiausia pigaus sekso ieškotojų atvyksta iš arabų šalių. Tačiau ieškoma ne tik moterų, bet ir vyrų, nepaisant to, kad Maroke homoseksualumas yra draudžiamas.

Marakešas ir Agadira (kurortas į pietus) tapo šalies sekso metropoliais. Marakešo centrinėje aikštėje Djamaa al-Fna, lankytojus linksmina menininkai, akrobatai ir egzotinių žvėrių dresiruotojai. Gausu šioje aikštėje restoranų ir barų. Šalia jų galima rasti ir sekso paslaugų teikėjų.

Sekso industrija dažnai siejama su jaunais žmonėmis ir vaikais. Tiesa, ištroškę sekso užsieniečiai gali būti ir sulaikyti. Najia Adib, Touche pas à mes enfants, vaikų seksualinio išnaudojimo prezidentė kalba: „Situacija nekontroliuojama. Suteneriai ramiai sau vaikšto su vaikų kainoraščiais. Baisiausias tai, kad daugelis seksualiai išnaudojamų vaikų tiki, kad jie yra pasirengę teikti seksualines paslaugas ir yra patenkinti, kai gauna 500 dirhamų (apie 50 eurų).”

Be to, Maroko uostamiestis Tanžeras, galbūt ateityje taps sekso turizmo vieta. Prognuozuojama, kad miestas iki 2013 metų sulauks trigubai daugiau turistų ir bus atidaryta 70 naujų viešbučių.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 
Poilsiavimo ir kelionių pasiūlymai:
Poilsiavimo ir kelionių pasiūlymai 19.07.2024 - 21.07.2024 Ignalina Town Festival Ignalinos rajono TIC
Let's go to Ignalina! 19-20 July a great festival from of Ignalina town with concerts, performances, educations, compettions etc. | Žiūrėti daugiau

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::0.18004584sec.