Dykumos atmosfera išmokins, kaip išgyventi ekstremaliose situacijose

Dar iki šiol kiekvienas turistas svajoja pabūvoti paslaptingame planetos kampelyje ar negyvenamoje saloje... Troškimas patirti kuo daugiau laukinių nuotykių nėra blogai, bet atminkite - tai ne žmonių aplinka! Tose vietose žmonės gali lengvai patekti į gyvybei pavojingas situacijas, pavyzdžiui, sutikti plėšrų gyvūną. Nepaisant to, visada atsiras tokių keliautojų, kurie leisis į pavojingiausias keliones. Todėl, jei esi vienas iš tokių keliautojų, pasinaudok šia informacija!

Kaip išgyventi ekstremalioje situacijose, kai aplink save matai tik dykumą?

Jei nutarsit leistis į Namibijos ar Sacharos dykumas, įsitikinkite, kad krepšyje turite pakankamai maisto, vandens ir benzino atsargų. Ekstremalai visgi retai žūna, bet jei patenka į nelaimę - išgyvenimo tikimybė tik 60%. Jei kas nutinka mašinai – nepalikite jos. Pageidautina, kad vilkėtumėte baltus ir plačius drabužius, kepurė - privaloma. Naktį dykumoje gali ir atšalti. Svarbiausia - pasirūpinkite vandens atsargomis!

Rinkitės automobilius, kuriuose yra įrengtas radijas ar prietaisas, kurio pagalba galėsite išsikviesti pagalbos tarnybą. Jei visgi sugenda įranga, atminkite, kad iš akmenų ar kitų esamų daiktų smėlyje galite sudėti didelį trikampį, kurį turėtų pamatyti oro tarnybos (trikampis - Tarptautinis SOS signalas). Jei su savimi turite veidrodį, nukreipkite jį į saulę. Šviesos spinduliai turėtų atkreipti lėktuvų dėmesį.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::0.75322008sec.