Kuo europiečiai vilioja turistus?

Naujosios Zelandijos kelionių kompanija Discovery Heritage Group siekdama pritraukti kuo daugiau turistų, naudojasi abejotina medžiaga - paaiškėjo, kad bendrovė pasinaudojo Naujojoje Zelandijoje gyvenančiais europiečiais ir žydais. Apsišaukėliai maorai pasitinka svečius prie Taurangos uosto, Naujosios Zelandijos šiaurėje.

Maoriai yra Polinezijos gentis, atvykusi iš Naujosios Zelandijos. Keliautojai pasakoja, kad Maorų apsišaukėliai buvo apsirengę tradiciniais drabužiais, o ant veidų buvo maorių genties tatuiruotės. Buvo šokami tradiciniai maorių Haka šokiai ir siūloma turistams nusifotografuoti su Naujosios Zelandijos gyventojais.

Discovery Heritage Group teigia, kad tikrieji maorai yra „per daug tingūs, kad keltųsi iš lovų”, sako kompanijos vadybininkė Terina Puriri, kuris , beje, yra kilusi iš maorių genties. Ji mano, kad maorių žmonės yra per daug tingūs, kad patys skatintų turistus domėtis jų kultūra.

 

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 
Poilsiavimo ir kelionių pasiūlymai:
Poilsiavimo ir kelionių pasiūlymai 19.07.2024 - 21.07.2024 Ignalina Town Festival Ignalinos rajono TIC
Let's go to Ignalina! 19-20 July a great festival from of Ignalina town with concerts, performances, educations, compettions etc. | Žiūrėti daugiau

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::0.15871096sec.