Egzotinės Seišelių salos užburia keliautojus

Seišelių Respublika, kuri dažniau vadinama tiesiog Seišelių sala, yra salų valstybė Indijos vandenyne, į šiaurės rytus nuo Madagaskaro. Valstybę sudaro 115 salų, iš kurių 32 yra gyvenamos salos, o kitos - nedidelės koralų salos.

Dauguma salos gyventojų - kreolų yra Afrikos arba Madagaskaro vergų ir europiečių naujakurių palikuonys. Salos gyventojų gimtoji kalba yra seselwa, prancūzų kalbos pagrindu pagrįsta kreolų kalba. Kartu su prancūzų ir anglų kalbomis, seselwa - oficialios salos kalbos.

Seišelių salos sostinė yra Viktorijos miestas, esantis įsikūręs Mahe salos šiaurės rytų pakrantėje. Viena iš sostinės žymiausių vietų yra laikrodžio bokštas centre. Labai dažnai keliaujai lankosi vietos turgavietėje, kur galima įsigyti šviežių egzotinių vaisių ir žuvų.

Sala pasižymi itin gausia paukščių populiacija. Seišelių salos pagrindiniai atstovai galėtų būti milžiniški vėžliai – saloje galima rasti tris skirtingas vėžlių rūšis. Didžiausia vežlių kolonija yra įsikūrusi Aldabra atoluose. Čia gyvena maždaug 150 000 vėžlių. Atolo lagūnoje taip pat galima susidurti su labai keistomis skorpionžuvėmis. Seišelių salos yra tikras buriuotojų ir nardymo mėgėjų rojus.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::0.3830471sec.