Papua Naujoji Gvinėja siūlo grožėtis laukine ir nepaliesta gamta

Papua Naujoji Gvinėja – yra trečioji pagal dydį pasaulyje sala - valstybė po Indonezijos ir Madagaskaro. Ji yra Ramiajame vandenyne, rytinėje Naujosios Gvinėjos salos dalyje. Sostinė – Port Morsbis. Saloje gyvena beveik tūkstantis tautų, daugiausiai labai nedidelių, joje yra ketvirtadalis visų pasaulio kalbų. Papua Naujoji Gvinėja yra viena iš paskutinių nepaliestų laukinės gamtos kampelių žemėje - kai kurie žmonės gyvena taip, kaip gyveno jų protėvai prieš tūkstančius metų ir gyvenime nėra matę jokių baltųjų žmonių. Dauguma atvykstančių turistų yra iš Australijos. Europiečiui dviejų dienų kelionė – brangus malonumas.

Bet jei keliautojas visgi pasirenka šią šalį, jis supranta, kad kelionė yra verta visko- egzotiška ir nepaliesta žemė yra bet kurio keliautojo svajonė. Čia galima leistis į kelionę baidarėmis Sepikos upe - laukine, žmogaus nesuvaldoma vandens srove, kur gyvena vėžliai ir krokodilai. Upės pakrantėse augantys mangrovių medžiai, palmės ir įvairiausi krūmai sukuria žalios, nepereinamos sienos įvaizdį. Namai statomi ant medinių polių, kad apsaugotų nuo dažnų potvynių. Tuo tarpu Rabaulos miestą iš visų pusių supa ugnikalnių grandinė. Paskutinis didelio ugnikalnio išsiveržimas įvyko prieš penkiolika metų.

Vakarais kaimuose dega dideli laužai, šokami apeiginiai šokiai, dainuojamos dainos bei skamba būgnų muzika.

Papua Naujoji Gvinėja taip pat puiki nardymo vieta. Šiaurinėse pakrantėse galima nusileisti į upės gelmes, grožėtis raibomis žuvimis ir koralais. 

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::3.03775477sec.