Vienu apsilankymu muziejuje pamatysite safyrus, dinozaurus ir banginius

Amerikos Gamtos istorijos muziejus įeina į svarbiausių pasaulio muziejų sąrašą. Muziejuje eksponuojama daugiau nei 30 milijonų eksponatų. Kiekviename muziejaus eksponate atsispindi pasaulio istorija. Radinių laikotarpis platus - nuo akmens amžiaus iki kosminių tyrimų. Žinomiausi ir populiariausi muziejaus eksponatai yra Indijos žvaigždė, didžiausias šlifuotas safyras pasaulyje, dinozaurų griaučiai ir mėlynojo banginio natūralaus dydžio modelis.

Muziejuje yra įsikūręs mokslinių tyrimų centras, kuriame dirba apie 200 tarptautinių mokslininkų iš antropologijos, astrofizikos, geologijos, paleontologijos ir zoologijos sričių.

Muziejaus planetariumo arba Imax kino teatro lankytojai gali pasižiūrėti įvairių laikotarpių vaizdų demonstravimą, pavyzdžiui, stebėti, kaip maitinasi dinozaurai.

Amerikos Gamtos istorijos muziejus (American Museum of Natural History) yra įsikūręs Niujorke. Muziejaus bilietas suaugusiems kainuoja 11 eurų, o vaikams – 6 eurus. Daugiau informacijos apie muziejų galite rasti svetainėje: www.amnh.org.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::2.29528809sec.