Ekskursija po lėktuvų gamyklas

Tie keleiviai, kurie renkasi verslo keliones ar atostogas Airbus lėktuvais, skrydžio metu tikisi sulaukti komfortabilumo ir patogumo. Visais lėktuvo elementais, kurie užtikrina komforto lygį, rūpinasi Vokietijos Hamburgo Airbus gamykla. Komplekso A318 iki A321 lėktuvų serijos gamykla yra įsikūrusi Hamburgo miesto Finkenwerder dalyje. Vienintelė vieta, kur turistai dar nėra leidžiami, yra naujųjų gigantų A380 dizaino kūrimo patalpos.

Fabriko patalpos yra įsikūrusios prie Elbės upės. Čia dirba 12000 žmonių. Gamykla užima 340 ha plotą. Gamykla turi savo oro uostą, į kurį yra atgabenami galutinai įrengti lėktuvai. Lėktuvo transportavimu rūpinasi Belug – didžiausia lėktuvų transportavimo kompanija pasaulyje. Ekskursija po gamyklos patalpas trunka dvi su puse valandas. Ekskursantai ne tik apžiūri lėktuvus, bet ir savo akimis pamato gamybos procesus. Kad lėktuvas pakiltų į dangų, specialistams reikalinga maždaug keturiasdešimt dienų.

Lankytojai ekskursijas gali užsisakyti ir internetu. Bilieto kaina - 14 eurų. Daugiau informacijos apie ekskursijas po Airbus gamyklą: www.airbus-werksfuehrung.de.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::0.1788311sec.