Britai publikuoja naujus duomenis apie kitų planetų gyventojus

Atrodo, kad kitų planetų gyventojai itin dažnai lankosi miglotoje Britanijoje. Šias išvadas galima daryti įvertinus daugiau kaip 6000 puslapių storio slaptuosius dokumentus, pateiktus Britanijos Gynybos ministerijai.

Žmonės esą matę neatpažintus skraidančius objektų (NSO) tiek virš Londono futbolo klubo Chelsea stadiono, tiek virš Didžiosios Britanijos buvusio Vidaus reikalų ministro namų. Vienas vyras pranešęs policijai apie 1997 metų incidentą. Pranešėjas tikina, kad jo automobilis buvo patekęs į didžiulį „šviesos vamzdį“. Kitas liudytojas pranešė apie mėlynąjį trikampį, kuris buvo nusileidęs jo sode. Trikampis medžiuose palikęs keistą baltą medžiagą. Dar vienas keistas piliečio pranešimas buvo apie NSO Toblerone šokolado formos matytą reginį.

Tuo pačiu metu viešai skelbiamos ir 1952 m. NSO detalės. Galima daryti išvadą, kad tuo metu NSO sukėlė daugiau nerimo nei šiandien. Kai Didžiosios Britanijos premjeras paprašė paaiškinti įvykusius reiškinius. Jam buvo atsakyta, kad rūpestis yra nepagrįstas, nes NSO reiškiniai dažniausiai yra visiškai natūralios kilmės. Juos dažniausiai lemia keturios priežastys – optinė iliuzija, astrologiniai arba meteorologiniai reiškiniai, lėktuvai ar tiesiog anekdotai.

Skelbiamose ataskaitose galima rasti brėžinių, kurie laikui bėgant pasikeitė - šiandien NSO įtakoja jų vaizdavimas populiarioje kultūroje.

Ministerija ir anksčiau skelbė NSO ataskaitas. Dabartinė ataskaita yra penktoji projekto ataskaita.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 
Poilsiavimo ir kelionių pasiūlymai:
Poilsiavimo ir kelionių pasiūlymai 19.07.2024 - 21.07.2024 Ignalina Town Festival Ignalinos rajono TIC
Let's go to Ignalina! 19-20 July a great festival from of Ignalina town with concerts, performances, educations, compettions etc. | Žiūrėti daugiau

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::0.16466689sec.