Nuostabieji šiaurės haskiai stebina savo ištverme

Ar gali nors vienas planetos padaras be perstojo bėgti 10 dienų (per kiekvieną dieną nubėgti 240 kilometrų), vidutiniškai pasiekti 25 km/h greitį o kelionės temperatūra siektų -40 ° ? Pasirodo – gali. O tie padarai yra haskiai.

Haskiai kilę iš tolimosios šiaurės, o tiksliau Aliaskos ir Sibiro – iš ten, kur žemė ilgam laikui pasidengia storu sniegu.

Šiuolaikiniai haskiai primena Aliaskos indėnų šunis ir Sibiro poliarinių negrynakraujų rūšį. Haskiai sugebėjo prisitaikyti prie ekstremalių temperatūrų ir evoliucijos metu įgavo labai stora kailį. Haskių letenos - sunkios ir plačios, iš kitų šunų veislių išsiskiria aktyvumiu gyvenimu.

Haskiai turi labai gerai išvystytą širdies ir kraujotakos sistemą, kuri jiems leidžia išgyventi labai sunkiomis sąlygomis. Tačiau haskiai yra kuklios būtybės. Jie mėgsta gyventi lauke. Haskiai įveikia didžiausius nuotolius.

KOMENTARAS

(vardas) rezultatas?


 
Poilsiavimo ir kelionių pasiūlymai:
Poilsiavimo ir kelionių pasiūlymai 19.07.2024 - 21.07.2024 Ignalina Town Festival Ignalinos rajono TIC
Let's go to Ignalina! 19-20 July a great festival from of Ignalina town with concerts, performances, educations, compettions etc. | Žiūrėti daugiau

Apie mus | Kontaktai | Autorinės teisės | Partneriams
All rights reserved © 2002 - 2024 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2024 1st-studio.com

 
Total Timed::0.18118405sec.